fotograf

fotograf

Witam. Termin ślubu nam się zbliża, a tak się złożyło, że jeszcze nie ogarnialiśmy fotografa...Masakra. Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie ktoś wolny termin. Gdzie szukać, polecicie konkretną firmę?

orange777

Posty: 10

 
My to jesteśmy z przygotowaniami do ślubu w czarnej...daleko ;P jeszcze fotografa nie znaleźliśmy, ba! Nawet sali nie mamy dogadanej. W sumie tylko orkiestra jest uzgodniona już.

Lupusx

Posty: 19

 
Na pewno będę chciała też plener zamówić oprócz reportażu. Nawet mamy w okolicy bardzo fajne miejsca do robienia takich romantycznych zdjęć w alejkach na starym mieście.

asdrian301182

Posty: 23

 
Duże są różnice w cenach w przypadku foto relacji z wesela a załóżmy z komunii? Jak to wygląda mniej więcej, ktoś, coś? Macie porównanie?

xtigerx

Posty: 27

 
Mam podobny problem też szukam fotografa. U mnie to akurat chodzi o chrzciny, także trochę mniejsza impreza niż wesele, ale jednak też będzie trochę gości.

Vez

Posty: 25

 
Jestem na świeżo, bo ślub braliśmy miesiąc temu. Fotografa zamawialiśmy ze strony www.studiomovie.pl. Było okej, polecam zwłaszcza ich pakiet PRO, najlepszy stosunek jakości i pojemności pakietu do ceny moim zdaniem.

Oct714

Posty: 16

 
Pamiętam jak mieliśmy problem ze znalezieniem fotografa. Oczywiście szukaliśmy na ostatnią chwilę, a że to był sezon weselny bo lato, to mało kto miał wolny termin.

gregcie@

Posty: 6