Strona główna > Zdrowie i Uroda > Fotele masujące > zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, polecicie kogoś ?

zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, polecicie kogoś ?

zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, polecicie kogoś ?

Witam. Jakimi kryteriami powinienem kierować się, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi fizjoterapeuta w Trójmieście? Napiszcie na podstawie własnych doświadczeń :)))

mazi1991

Posty: 8

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

Makus16

Posty: 34

 
To masażysta w Gdańsku, który bez cienia wątpliwości sprosta Waszym oczekiwaniom: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Systematycznie korzystam z jego usług i jestem niezmiernie zadowolona.

Boss

Posty: 8

 
Nie ma uniwersalnej metody na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Czasami wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych wypadkach trzeba po prostu skorzystać z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie stosowną opinię.

tigra32

Posty: 14

 
Zdaję sobie sprawę, iż rehabilitacja w Sopocie to niesłychanie kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, iż podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

fertuś45

Posty: 8

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to bardzo kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

namok

Posty: 9

 
Nie ma uniwersalnej sposoby na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Czasami wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych przypadkach trzeba po prostu skorzystać z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie właściwą opinię.

kondziu

Posty: 7

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo trudne zadanie.

NaMber

Posty: 29

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Black_Riot

Posty: 14