Strona główna > Zdrowie i Uroda > Fotele masujące > Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Moje dłonie wyglądają tragicznie, co zrobić ?

Pomóżcie mi proszę w poszukiwaniu dobrej kosmetyki w moim mieście (Kraków). Ogólnie rzadko korzystam z tego rodzaju dogodności, ale moja cera wygląda koszmarnie natomiast za tydzień mam spotkanie z chłopakiem z internetu. Nie widziałam mnie jeszcze na żywo i mam straszny stres...

Polećcie coś proszę.

gregcie@

Posty: 33

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są rzeczywiście fajne, żywiołowe duchowo ale precyzyjne w pracy. Teraz już nie mieszkam w Krakowie, ale niezmiernie lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bo jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... ale szkoda gadać, czasami nawet 50% drożej mieli.

Snaaco

Posty: 31

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odszukasz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie bardzo chwalę ten zakład, bowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyśmienite wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

wielgi

Posty: 36

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne a co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc niemniej jednak technicznie normalnie nie jestem w stanie. Niezwykle mocno za to będę trzymać kciuki, byś w końcu coś odszukała, bowiem okropna cera to paskudne samopoczucie a to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasem pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Kremussi

Posty: 25

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno spore szare coś i to jeszcze z trądzikiem, niemniej jednak nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, potem masaż twarzy, potem kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować zaś nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

viencek

Posty: 47