Strona główna > Zdrowie i Uroda > Fotele masujące > masażysta w Gdańsku obok Wałowej, gdzie ?

masażysta w Gdańsku obok Wałowej, gdzie ?

masażysta w Gdańsku obok Wałowej, gdzie ?

Dzień dobry. Znalazłam fizjoterapeutę w Trójmieście Pawła Michałowicza, ale czy korzystaliście kiedykolwiek z jego usług? Wszelkie informacje będą dla mnie bardzo cenne :)

enriquess

Posty: 9

 
Zauważyłem, że rehabilitantów w Gdańsku jest bardzo sporo. Ciężko przetestować jakość usług każdego, więc posiłkuję się przede wszystkim Waszymi opiniami.

Yuri20

Posty: 17

 
Od jakości masażu kręgosłupa Gdańsk Wrzeszcz bardzo często zależy okres rekonwalescencji, który może trwać zaledwie kilka tygodni bądź przeciągać się przez miesiące.

Kitas

Posty: 12

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Długo zastanawiałem się o tym czy przy moim bólu kręgosłupa Gdańsk rehabilitacja będzie w stanie zdać egzamin. Jeżeli okaże się, że nie będę zmuszony podjąć się leczenia, choć myślę, że wszystko zakończy się po prostu operacją, czego się jednakże mocno obawiam.

ilor45

Posty: 8

 
Dobrego masażystę w Gdańsku znajdziecie sprawdzając wyłącznie tą ofertę:
http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. To jego numer telefonu +48796720820. Polecam również w miejscowości Słupsk masaż i rehabilitacje rwy ramiennej,dyskopatii http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html.

Oct714

Posty: 13

 
Nie jestem w stanie polecić Wam konkretnych fizjoterapeutów w Gdańsku, aczkolwiek polecam zwrócić nadzwyczajną spostrzeżenie na tych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie stosowną renomę wypracowaną na lokalnym rynku.

bartek33

Posty: 17

 
Mam namiary na co najmniej kilku dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku, ale nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

Miki

Posty: 9

 
Masażem kręgosłupa Gdańsk da się wyeliminować niezmiernie wiele dolegliwości. Jestem o tym przekonany, albowiem udało mi się osiągnąć właśnie taki założony z góry zamiar.

Nimert56

Posty: 21

 
Od jakości masażu kręgosłupa Gdańsk Wrzeszcz niezmiernie w wielu przypadkach zależy okres rekonwalescencji, który może trwać zaledwie kilka tygodni bądź przeciągać się przez miesiące.

Tomcio

Posty: 13