Fotele masujące

Fotele masujące

Cześć! Co myślicie o tak zwanych fotelach masujących? Ktoś miał okazję z takiego przyrządu skorzystać? Czy ma to sens, czy może zastąpić prawdziwy masaż? Ktoś, coś? Ewentualnie jakie modele foteli doradzacie, na co zwracać uwagę przy zakupie??

labuh 

Posty: 12

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

y-grek56

Posty: 14

 
Mnie to żona namówiła na fotel masujący, choć początkowo byłem sceptyczny. Jeśli taki fotel ma być porządny i rzeczywiście spełniać swoją rolę to niestety musi swoje kosztować. Myśmy dali około 10 tyś w sklepie ze strony prohealth.pl. Ale powiem że warto. O ile przed rozpoczęciem masaży to po pół godziny pracy w ogródku byłem już wykończony (plecy, nogi, kark) o tyle teraz po pół godziny to jestem dopiero dobrze rozgrzany.

jarcio00

Posty: 7

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

Kasia1212

Posty: 12

 
Nie ma co mówić, ale w dzisiejszych czasach to ludzie mają i będą mieli problemy z kręgosłupem. Siedzący styl życia nie sprzyja. Także moim zdaniem takie masujące fotele to przyszłość, założę się za dekadę czy dwie będą w większości domów.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

gregcie@

Posty: 17