Strona główna > Rozrywka > Fantasy > wpadająca w ucho piosenka "Ostatni Klaps"

wpadająca w ucho piosenka "Ostatni Klaps"

wpadająca w ucho piosenka "Ostatni Klaps"

Witam wszystkich fanów Diego! Jak wam się podoba jego ostatnia piosenka nagrana do polskiej komedii „Ostatni klaps”?

eserved

Posty: 17

 
Poszukaj na FB profilu Diego to poznasz jego całą twórczość. Ja już należę do jego fan page a i śledzę wszystkie wydarzenia związane z tym artystom. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli Disco Polo!

deamonix1

Posty: 31

 
Jak chcesz przystąpić do fan page a Diego to wejdź na jego profil na FB. Oprócz kawałka „Ostatni klaps” znajdziesz na FB jego inne utwory i ciekawe informacje na temat twórczości.

Acclaim

Posty: 18

 
A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

wielgi

Posty: 36

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

hyzio

Posty: 10

 
Ja też od kiedy obejrzałam film „Ostatni klaps” jestem fanką Diego, który swoją piosenką promował tą super komedię. Lubię też jego inne kawałki i przystąpiłam na FB do jego fan page a.

krzysioo0

Posty: 12

 
Jak chcesz dowiedzieć się coś na temat Diego to odwiedź jego profil na FB. Znajdziesz tam jego inne kawałki i wiele ciekawych informacji o koncertach i filmiki z innymi piosenkami.

omen100

Posty: 15

 
Czy Diego ma jakieś inne utwory oprócz piosenki „Ostatni klaps” bo chętnie bym ich posłuchała? Gdzie można w ogóle znaleźć informacje na temat jego twórczości?

elusia

Posty: 8