Strona główna > Rozrywka > Fantasy > Kreskówki w internecie

Kreskówki w internecie

Kreskówki w internecie

Cześć, jestem mamą małego chłopczyka, który niesłychanie lubi oglądać bajki, możecie polecić mi dobrą stronę z kreskówkami?

Trener

Posty: 18

 
Dzień dobry, moje dziecko również lubi oglądać kreskówki, wobec tego korzystam ze strony internetowej, na której może robić to dowoli, jestem niesłychanie zadowolona z danej szanse.

Polecam każdemu takowe rozwiązanie, dzieci są niesłychanie zadowolone.

Memrisss

Posty: 27

 
Cześć, moje dzieci bardzo lubią oglądać bajki, które są dostępne na stronie internetowej, dzięki nim dowiadują się wielu ciekawych rzeczy, gdyż lecą tam również dostępne edukacyjne bajki. Zawsze polecam każdemu daną stronę, gdyż bardzo ją lubią dzieci.

sttachu4

Posty: 36

 
Hej,

Mam do was prośbę, chodzi o to, że nie mogę znaleźć strony internetowej z bajkami dla dzieci, może wy znacie takowa i polecicie mi ją? Będę wam za to ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

Jacuś

Posty: 37

 
Hej,

Niesłychanie dużo moich znajomych korzysta ze strony internetowej z bajkami, ponieważ twierdza, że jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Mam nadzieje, że wy mi podpowiecie coś więcej na dany temat, ponieważ nie chce by moje dziecko oglądało cos czego nie powinno. Czekam na wszelkie porady i dziękuję.

Anno Domini

Posty: 28

 
Cześć, moje dzieci już bardzo długo oglądają bajki i kreskówki na stronie internetowej http://www.baje.pl, twierdzą, że na niej są najlepsze bajki. Z tego co mówią, to ma samodzielnie wybierać bajkę jaka w danym momencie ma lecieć.

Pozdrawiam serdecznie!

Gumer45

Posty: 30

 
Moja córka uwielbia oglądać bajki, kreskówki i wszelkie filmy animowane. Mam pełną kontrolę nad tym co moje dziecko ogląda, gdyż sama wybieram bajki i porę na oglądanie. Mogę to rodzic dzięki stronie internetowej, na której lecą różnego rodzaju bajki.

RRrico

Posty: 24