Vhs na dvd, Toruń

Vhs na dvd, Toruń

Witam. Poszukuję w trybie bardzo pilnym zajmującej się przegrywaniem vhs na dvd. Niezwykle proszę o sprawdzone kontakty.

Naturalnie będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Michałek

Posty: 16

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Klaudi

Posty: 22

 
Witam. zainspirowałem się tum forum i zamierzam tworzyć film z życia mojego dziecka. Nie myślałem wcześniej o tym, ale biorę na porodówkę kamerę. Nie wiem tylko co moja żona o tym powie. Ale nie chce nagrywać jej jak rodzi tylko pierwszy krzyk naszego maleństwa.

taxi22

Posty: 29

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

Bany07

Posty: 25

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym wypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają porządne opinie swoich klientów.

Namo

Posty: 21

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Dzisiaj wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Vez

Posty: 22