Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Witam. Niedawno zakupiłem nowy magazyn (moja firma się rozrosła i potrzebowałem większej przestrzeni). Postanowiłem też zakupić kamery przemysłowe. Stąd moje pytanie, jakie kamery polecacie. Zależy mi na niskiej cenie i dobrej wizji (dźwięk niepotrzebny).

FiKra

Posty: 32

 
Trudno jest coś polecić, jeśli nie podałeś pełniejszej specyfikacji twojego zakładu. Rodzaj zabezpieczenia pożarowego, a nawet rodzaj kamery są zależne od wielkości, umiejscowienia, rodzaju pracy zakładu.

viencek

Posty: 47

 
Zabezpieczenia domu w tych czasach to konieczność. Przez bezrobocie jest coraz więcej drobnych złodziejaszków, którzy może nie mają specjalistycznego sprzętu, ale wielki spryt!

KOSHiii

Posty: 34

 
Firma JSP z Mińska ma dobre systemy zabezpieczeń przeciwwłamaniowych oraz wysokiej jakości kamery do użytku osobistego jak i kamery przemysłowe. Ich strona www jsp.com.pl. Przeczytaj sobie co jest w ich ofercie i sprawdź czy to jest to co Cię interesuje. Jak masz wątpliwości, albo kompletnie się nie znasz to też Ci doradzą.

kwiat_r151

Posty: 35

 
Na wszystko przyjdzie czas. O ile ktoś się będzie chciał włamać do twojego domu to z pewnością mu się jakoś uda. To, co jest ważne to nie tyle posiadanie kamer co dobre ich umiejscowienie, a do tego niestety będzie Ci potrzebny fachowiec z branży, który może nie zamontuje Ci (choć też tacy są), a doradzi, gdzie warto jest umieścić „wielkiego brata”.

Asia_Sz123

Posty: 44

 
Kupowanie takich systemów zawsze wiąże się z ryzykiem złego podłączenia bądź nieumiejętnego zarządzania systemem. O ile nie masz doświadczenia, to nie jest dobry pomysł!

Alamo

Posty: 30

 
Dobrym rozwiązaniem będzie kontakt ze specjalistą, który będzie w stanie doradzić Tobie w tym wyborze. Jedna z firm, która jest godna polecenia to jsp (tutaj ich strona www jsp.com.pl).

mati

Posty: 45

 
Chodzą słuchy w branży, że nie ma idealnego zabezpieczenia przed włamaniem, jeśli włamywacz posiada specjalistyczny sprzęt. Jednakże nie oszukując się… w Polsce raczej mamy biednych złodziei.

Marcelek2

Posty: 31

 
Godna polecenia firma, która nie tylko sprzedaje systemy zabezpieczoniowe, ale i doradza to JSP (ich strona internetowa jsp.com.pl).

Koktus

Posty: 28

 
Osoby, które na ogół same kupują i montują systemy alarmowe popełniają kupę błędów, od złego umiejscowienia kamery, poprzez ustawienie zbyt łatwego hasła dostępu poprzez nieumiejętne podłączenie elektroniki.

Hymnny4

Posty: 32