Drony, znacie jakiś sklep?

Drony, znacie jakiś sklep?

A jak jest odnośnie dronów fpv, z jaką ceną trzeba się liczyć. Nie chodzi mi o jakiś wypasiony model, tylko taki do celów rekreacyjnych. Czekam na wasze odpowiedzi co warto nabyć:)

France23

Posty: 11

 
Z tego sklepu to akurat też polecam sprzęt. Niesłychanie porządnej jakości drony, a sklep dobrze prowadzony, mają wszystkie części, jest jak trzeba. Moim sprzętem nabytego właśnie w tym sklepie latam nawet w niezłym deszczu.

Gubomilaa

Posty: 14

 
Na tej stronie można zapoznać się z dronami i wszelkimi akcesoriami http://abc-rc.pl/Drony. To niezmiernie dobry sklep, bez problemu odszukasz wszystko co konieczne do zrobienia drona fpv, cena takich rzeczy nie jest niska, ale tu można kupić w miarę tanio.

Oct714

Posty: 18

 
Jeśli już się zdecyduję to na pewno na model z kamerką. Widziałem w tym sklepie, ze dron fpv akurat zmieści się w moim budżecie. W sumie to na sam początek cena takiego drona musi być niska z wiadomych powodów. Wielkie ryzyko!!!!

abardyt

Posty: 22

 
Zaglądałem ma stronę i wiele modeli dronów w tym sklepie przykuło moją uwagę. Nawet cenowo nie wygląda to tak źle. A myślałem już, iż nie będzie mnie na taką zabawkę stać. Wiadomo, iż za tek 500 zł mamy tylko zabawkę, ale na początek jak odnalazł. Polecam popatrzeć może i wma coś wpadnie w oko.

Pięknaaa12

Posty: 15

 
Na pewno jesy pewniej jeśli chodzi o drony zakupić w sklepie nawet w necie, natomiast chodzi żebyśmy mieli gwarancję niewątpliwie nie od stłuczki, natomiast mam kumpla, który pokusił się o nabycie na jakiejś dziwnej aukcji na allegro i po prostu kasa poszła w błoto. Nie polecam więc takich rozwiązań.

witek55

Posty: 15

 
O takie drony właśnie mi chodziło i sklep, w którym można coś dostać po atrakcyjnej cenie. Nie bardzo dysponuję dużą gotówką, więc sklep zrobił na mnie miłe wrażenie, więc bardzo polecam.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Mam nadzieję, że już niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem drona fpv. Widzę, że cena w tym sklepie jest na moją kieszeń. Już czuję, co powiedzą moi bracia na taką zabawkę. W sumie to bardzo fajny sklep odnośnie cen. Fajnie, że na niego trafiłem, wszystkim polecam.

eserved

Posty: 17

 
Na pewno jesy pewniej jeśli chodzi o drony kupić w sklepie nawet w necie, ale chodzi żebyśmy mieli gwarancję oczywiście nie od stłuczki, ale mam kumpla, który pokusił się o zakup na jakiejś dziwnej aukcji na allegro i po prostu kasa poszła w błoto. Nie polecam więc takich rozwiązań.

345_14

Posty: 13