Naprawa elektroniki - POMOCY!!!

Naprawa elektroniki - POMOCY!!!

Cześć Panowie, mam problem ze spawarką, która podczas pracy przerywa spaw. Wiecie może, jaka jest tego przyczyna? Dajcie namiary na serwis spawarek inwertorowych, który radzi sobie z takimi usterkami.

jarciarz

Posty: 8

 
Nigdy nie będziesz miał sprawnych urządzeń elektronicznych, jak samodzielnie będziesz dokonywał naprawy elektroniki. Co specjalista, to specjalista.

barca 29

Posty: 12

 
Zawsze byłem tego zdania i chyba nigdy go nie zmienię. Uważam, że naprawa elektroniki powinna być wykonywana tylko i wyłącznie przez profesjonalistów, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami. Bawienie się w takie rzeczy w domu jest niebezpieczne.

Dersei02

Posty: 21

 
Osobiście w przypadku naprawy elektroniki, polecam http://elektrox.pl. To firma, która na rynku działa już kilka dobrych lat i cały czas zbiera najlepsze opinie. W dodatku powołując się na ich stronę, możesz dostać rabat na wykonywaną przez nich naprawę.

dziubek56

Posty: 16

 
Tylko raz musiałem sięgnąć z serwisu spawarek inwertorowych, a wszystko niewątpliwie przez moją głupotę. Zbyt długo bowiem wykorzystywałem spawarkę do pracy na pełnym zasilaniu. Przez to doszło do przepalenia na płytce i w spawarka nie chciała się włączyć.

usek

Posty: 45

 
Nie ma reguły, czy to gorszej jakości płyta czy lepszej. Przy częstym wykorzystywaniu poniektóre podzespoły się zużywają i nic na to nie poradzimy. Powinniśmy wliczyć serwis płyt indukcyjnych w koszty.

23-Obert

Posty: 9