Strona główna > Firmy > Elementy elektroniczne > Zestaw Arduino - POMOCY!!

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Cześć. Jaki sklep Arduino moglibyście polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na szybkiej wysyłce.

Dziadek

Posty: 15

 
Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem naprawdę pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, bowiem posiada bardzo rozbudowaną dokumentację, którą na pewno docenicie w przypadku jakichkolwiek problemów.

W razie czego służę radą.

gregcie@

Posty: 17

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, że zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a także koloru, w którym wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeśli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

ciopix

Posty: 28

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i zakupiłem stosowny wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się wcześniej nad tym, ile winien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na ilość znaków, jakie mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Wśród płytek deweloperskich moim zdaniem zdecydowanie najlepsza jest Arduino Mega. Miałem z nią do czynienia często i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nią zawieść. Swój kupowanie realizowałem w tym sklepie: http://abc-rc.pl/Arduino. Niezmiernie dobry poziom obsługi klienta, odpowiadają wyczerpująco na wszystkie pytania. 100% satysfakcji. Jeszcze do nich wrócę :)

eef12

Posty: 17

 
Dzięki Wam zdobyłem informacje, że Arduino mega będzie dla mnie idealną propozycja, której zakup już w sumie zrealizowałem (złożyłem zamówienie). Wydaje mi się, że na tym forum dyskusyjnym wiele praktycznych porad mogą zdobyć początkujący.

Dzięki za Wasze rady, bo na pewno ułatwiły mi początek przygody z Arduino.

opiter78

Posty: 9