chcę naprawić zbitą szybkę w iPhone

chcę naprawić zbitą szybkę w iPhone

Witam. Jest jakiś profesjonalny serwis iPhone w Szczecinie? Nie chce mi się szukać w Internecie, a poza tym liczę na opinie przy okazji.

trybgon77

Posty: 16

 
Nie warto wymieniać samemu naprawiać iPhone. Wiem co mówię, bo sam próbowałem i zniszczyłem jeszcze bardziej. Lepiej iść to specjalistów, oni zrobią to raz a dobrze, a będziesz miał gwarancję jakości wykonanej usługi.

englandrm

Posty: 43

 
Telefony iPhone to drogie urządzenia i moim zdaniem naprawdę nie warto oszczędzać na ich naprawie. Najważniejsze aby użyć oryginalnych części i skorzystać z usług fachowców, żeby niczego nie zepsuć.

vokalek

Posty: 31

 
Z telefonami marki Apple jest tak, że trochę kosztuję ale są dobrej jakości. To niezawodne urządzenia. Trzeba się bardzo postarać, żeby je zepsuć. Jeśli już coś się z nimi stanie to warto mieć sprawdzony serwis tych urządzeń, żeby w nagłej sytuacji nie tracić czasu na poszukiwania.

audi80

Posty: 9

 
Z tego co czytałem to dobrą ofertę ma ten serwis http://applemobile.pl Mają świetne opinie w Internecie i wśród moich znajomych. Zalałem mojego iPhone i oddałem go im do naprawy. Działa jak należy! Naprawa szybka i sprawna, w atrakcyjnej cenie.

sthEn

Posty: 18

 
Z doświadczenia wiem, że iPhone to bardzo delikatny telefon i trzeba bardzo na niego uważać, żeby nie upadł i żeby go nie zalać. Jeśli już (odpukać) stało by się coś takiego, to trzeba szybko się udać do autoryzowanego serwisu. Oby tylko samemu nie próbować!

codePerformance

Posty: 10

 
Tak płynnej i intuicyjnej obsługi nie zapewnia żaden inny producent telefonów komórkowych. To moje ulubione urządzenia, sprawdziłem już wiele i ciągle jestem pod wrażeniem jakości ich wykonania i możliwości jakie dają.

borek149

Posty: 20