Strona główna > Firmy > Elementy elektroniczne > Potrzebuje od zaraz przekładnię planetarną

Potrzebuje od zaraz przekładnię planetarną

Potrzebuje od zaraz przekładnię planetarną

Forumowicze, czy wiecie coś na temat sklepów internetowych, w których można dostać przekładnię ślimakową? Jeżeli macie takie idealne sklepy, od których zamawialiście i wszystko było OK to będę wdzięczny za namiary!

Abaddon!123

Posty: 35

 
Siemka, witam. Co do elektrowrzeciona to wydaje mi się, że fajną ofertę pod tym względem przygotował http://www.ebmia.pl. Kupuję tam regularnie właśnie tego typu rzeczy i nie narzekam. Mają szeroki wybór i odpowiednie ceny, przede wszystkim jak się porówna z tym co oferują inni dostawcy. Sprawdź sobie zresztą na http://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-elektrowrzeciona-c-68_71.html czy takie modele Cię interesują, czy chodzi Ci o inny typ.

Klarawaw3

Posty: 32

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten problem:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, ale i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najbardziej zależało mi na marce Hiwin za drobne pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep ebmia.pl. Jednakże nie jedynie cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Kremussi

Posty: 25

 
Jeżeli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Dużo zależy od tego, czy interesuje Cię niezwyklej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

radziomil

Posty: 43

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi konieczne sterowniki. Na początku chciałem troszkę przyoszczędzić i odnalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, lecz długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i zakupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – należałoby.

HARY1953

Posty: 29

 
Odszukać sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak chociażby koło łańcuchowe jest prosto, ale odszukać porządny sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, ale reakcji zero. Zarówno tak jak mówię – odszukać porządny sklep to naprawdę wyczyn...

Robuś

Posty: 34