Strona główna > Firmy > Elementy elektroniczne > Gdzie są dostępne papierosy elektroniczne?

Gdzie są dostępne papierosy elektroniczne?

Gdzie są dostępne papierosy elektroniczne?

Dzień dobry. Jesteście w stanie napisać, z jakimi korzyściami wiąże się korzystanie z papierosów elektronicznych?

piotrex007

Posty: 19

 
Dzień dobry. Jeżeli chodzi o e-papierosy to polecam je przede wszystkim dlatego, iż nie wytwarzają dymu, dzięki czemu unikamy setek szkodliwych substancji, które mogą w przyszłości wywołać raka.

To rozwiązanie zdecydowanie bardziej estetyczne, albowiem unikamy zarówno smrodu.

Babike

Posty: 26

 
Witam serdecznie.

Ostatnio zanalizowałem plusy i minusy e-papierosów. Okazało się, że nie ma o nich rzetelnych informacji na temat ich walorów, albowiem rzekomo są zdrowsze od zwykłych papierosów. Ten fakt zniechęcił mnie do zainteresowania produktami z tej grupy, choć nie wykluczam w przyszłości powrotu do tego tematu, gdy będzie o nich więcej wiadomo.

Szkolaa24

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Z całą pewnością papierosy elektroniczne wydają się ciekawym pomysłem, gdy chcemy przede wszystkim zaoszczędzić, a zarazem nie śmierdzieć już w opinii innych papierosami. Paląc takiego papierosa nie wypuszczamy szkodliwego dymu, który ma charakterystyczny zapach, podobnie jak nasze ciuchy.

wwwwww

Posty: 25

 
Cześć.

Jeżeli chodzi o e-papierosy to do mnie przemawia fakt, że to rozwiązanie jest bardziej ekologiczne, a zarazem mniej rakotwórcze, albowiem do organizmu trafia mniej szkodliwych substancji. Zaoszczędzimy jednocześnie pieniądze, a także możemy mieć pewność, że nie zaśniemy z „odpalonym” papierosem, który spowoduje pożar.

notariusz24

Posty: 23

 
Dzień dobry.
Wydawało mi się, że papierosy elektroniczne charakteryzują się samymi zaletami, jednakże w rzeczywistości jest inaczej. Pożądane byłoby podkreślić, że trudno stwierdzić jednoznacznie, że są mniej szkodliwe. Oprócz tego nadal mamy do czynienia ze szkodliwą nikotyną, o czym trzeba pamiętać.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Witam.
E-papierosy zaczęły mnie interesować, gdy wnikliwiej zacząłem przyglądać się swoim wydatkom. To okazało się słuszne, bo szybko znalazłem sprawdzony sklep: http://www.palimy.com/pl/c/E-Papierosy/18, gdzie zrealizowałem z pomocą sprzedawcy swój pierwszy zakup. Mogę śmiało polecić!

repta32

Posty: 22

 
Cześć.

Zastanawiające były dla mnie e-papierosy, które coraz częściej zacząłem spotykać na ulicach mojego miasta. Sam postanowiłem spróbować i nie rozczarowałem się, bo to całkiem fajna sprawa. Poza tym takie hobby czy też nałóg (każdy różnie to nazywa) nie okazuje się zbyt kosztowne.

Pelo_er

Posty: 29

 
Witam serdecznie.

Moi znajomi coraz częściej sięgają po e-papierosy twierdząc, iż są one dla nich zdrowsze od zwykłych papierosów. Miałem na ten temat nieco wątpliwości, natomiast poczytałem troszkę w Internecie i okazało się to prawdą. Myślę, iż to ciekawa alternatywa dla ludzi, jakie mają ten nałóg.

JAN-ERR

Posty: 19