zawory elektromagnetyczne, która firma

zawory elektromagnetyczne, która firma

Z góry wielkie dzięki za polecenie jakiegoś sprawdzonego sklepu z elektrozaworami. Chodzi mi o dobre produkty, podzespoły do automatyki przemysłowej. Liczę na pomoc :D

nowoter

Posty: 2

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, bo chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś profesjonalny sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

grzes3345

Posty: 19

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, że różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy inaczej, trzeba dopasować model pod kątem funkcji, jaką ma spełniać, a dopiero później porównywać ceny.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o złącza wtykowe, to polecam ten sklep internetowy https://aplustech.pl/pl/produkty/pneumatyka/zlacza-wtykowe/. Znajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia dobrej klasy.

Yab

Posty: 24

 
Nas interesuje zakup przewodów poliuretanowych, pneumatycznych. Już od dłuższego czasu zanosi się na wymianę starych podzespołów :) Piszcie i polecajcie, jeśli zaopatrujecie się w jakimś sprawdzonym miejscu. Nie chodzi o cenę, nie chcemy oszczędzać na tej kwestii. Najważniejsze, żeby to były sprawdzone urządzenia.

ulalala34

Posty: 16

 
Podobnie jest w naszym przypadku, ponieważ czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na szybko. Przeglądaliśmy oferty i rzeczywiście nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u różnych sprzedawców. Mam nadzieję, że to ten sam sprzęt :)

Wariat

Posty: 24

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby sporo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, iż nie pisałbym się na kupowanie w pierwszym lepszym odszukanym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być wykwalifikowany sprzedawca.

Vez

Posty: 25

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, ponieważ to sprawdzony dostawca, któremu pożądane byłoby zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

PROSZEK8

Posty: 16

 
Może poczytać opinie na temat sprzedawców. Ostatnio oglądałem zawory pneumatyczne i powiem, iż różnią się ceną. Niektóre z opisów całkiem w porządku, no ale tak czy w przeciwnym wypadku , trzeba dopasować model pod kątem funkcji, jaką ma spełniać, a dopiero potem porównywać ceny.

sawas

Posty: 16

 
Może jakaś hurtownia? Byłoby dużo taniej. Elektrozawory masz w różnej cenie i powiem szczerze, że nie pisałbym się na zakup w pierwszym lepszym znalezionym sklepie. Jak coś znajdę, zaraza się odezwę. To musi być doświadczony sprzedawca.

Oct714

Posty: 23