adwokat, gdzie warto ?

adwokat, gdzie warto ?

Jaki Ado akt jest w stanie mi pomóc w długach spadkowych? Nie za bardzo się na tym zna, wobec tego żąda kompleksowej usługi od kogoś, kto się tym zajmuje, na co dzień. Którą kancelarię mi polecicie do pomocy?

Cim45

Posty: 1

 
Najlepszym rozwiązaniem jest znaleźć kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bowiem wtedy jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wtedy wygrać swoją sprawę, a na tym nam niezmiernie zależy.

edmund

Posty: 10

 
Najlepiej jest podzwonić po różnych kancelariach, bo można się wtedy dowiedzieć, co dana kancelarii oferuje. Wtedy wiemy czy chcemy z nimi współpracować czy nie? Tutaj liczy się również czas, bo nie każdy adwokat ma go dla nas dużo zarezerwowanego i trzeba się z tym liczyć.

@marcelko

Posty: 20

 
Odnalezienie dobrego prawnika nie jest jakimś wielkim problemem. Nie musi to być osoba, która mieszka blisko nas. Jeżeli jest to jakaś poważna sprawa to lepiej prawnikowi zapłacić za dojazdy, ale przynajmniej wiemy, iż wygramy w naszej sprawie. Koszty nie zawsze są najważniejszej, a przynajmniej ja tak do tego tematu podchodzę.

Lupusx

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można dzisiaj uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, jaka zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, niemniej jednak od kilku lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

joziq34

Posty: 31

 
Znajomy korzystał z pomocy jakieś kancelarii, bo właśnie chciał mieć opiekę nad osobą nieletnią. Musiałbym się z nim skontaktować, bo nie zagłębiałem się w ten temat. Mam na głowie inne problemy, ale akurat w tym przypadku prawnik raczej nie będzie w stanie mi pomóc, a szkoda, bo wiele by to zmieniło.

Kobitka22

Posty: 6

 
Im bardziej będzie doświadczony prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić więcej, ale mieć do pomocy osobę, która ma bardzo szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

Robuś

Posty: 3

 
Polecam adwokata, który ofertę ma na stronie internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html. Mnie przy zachowku po zmarłym bardzo pomógł.

luluś45

Posty: 14

 
Mnie pomógł jeden prawnik, który jest w moim mieście i rzeczywiście się na tym zna, lecz nie wiem czy ma czas. Z tego, co wiem to ma tak sporo klientów, że się nie wyrabia.

kryj

Posty: 5