Strona główna > Firmy > Domeny > dobre i tanie serwery

dobre i tanie serwery

dobre i tanie serwery

Jakie macie parametry hostingu u siebie? Pytam, bo szukam pakietu dla siebie. Jakiś super potrzeb to nie mam wystarczyłoby pewnie 1 giga pojemności i transfer bez limitu. Skąd byście doradzili kupić?

TomekK

Posty: 14

 
Teraz to hosting można sobie wyjątkowo tanio zamówić. Dużo jest ofert, w tym sporo promocji. Konkurencja ogromna, więc dobre warunki z punktu widzenia klientów.

Garguł12

Posty: 27

 
Mogę trochę zasięgnąć języka, wiem, że mój brat z jakiegoś hostingu zaczął niedawno korzystać. Z tego co się orientuję to płaci jakieś grosze miesięcznie, a na jakość przesyłu nie narzeka.

sttachu4

Posty: 36

 
Sporo firm oferuje coś takiego jak okres testowy. To jest uczciwe podejście. Można sobie sprwadzić w praktyce jak wygląda transfer w konkretnej firmie, nim się podpisze umowę.

koraasek

Posty: 30

 
Też będę się musiał rozejrzeć za jakimś hostingiem w najbliższym czasie. Z tego co widziałem to już za te 5 dyszek rocznie coś sobie można wykupić.

Klarka34

Posty: 14

 
Rynek jest dobrze zaopatrzony w branży hostingowej, jest na pewno z czego wybierać teraz. Patrz gdzie mają serwery, to na pewno ważna rzecz. No i dokładnie czytaj co zawiera pakiet, a co jest dodatkowo płatne.

dorotka55

Posty: 21

 
Jakiś super potrzeb hostingowych nie mam, więc mi w zupełności styka najmniejszy pakiet z serwisu securityhost.pl. To jest 1 gb, 50 zł za rok płacę. Fajną opcją tutaj jest, że dają klientom możliwość testowania hostingu przez 2 tygodnie za darmo. Także można sobie sprawdzić czy taka jakość pasuje, czy nie.

CHatka-eKo

Posty: 21

 
Ja to często mam u siebie problemy z kontami pocztowymi, niby są bez limitu ale jak przychodzi co do czego to nie mogę tak faktycznie bez limitowo korzystać.

Kitas

Posty: 17