Strona główna > Firmy > Domeny > serwery w chmurze

serwery w chmurze

serwery w chmurze

Siema, znacie może jakaś zaufaną, rzetelną firmę oferującą hosting ze stałym dostępem do serwerów, no i ze stabilnymi serwerami rzecz jasna. Cenowo oczywiście też w zasięgu

damian

Posty: 14

 
Powyższa oferta jest całkiem całkiem. Sam korzystałem z serwerów w chmurze i rzeczywiście są bardzo wydajne. Cena rzeczywiście jest bardzo przystępna.

Pendrzeec

Posty: 15

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

Cronxxx

Posty: 47

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Drańtego

Posty: 19

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

turysta00

Posty: 20

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

@_24lampy

Posty: 32

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

tadziu47

Posty: 32

 
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z serwerów w chmurze. Są wydajniejsze niż wiele „naziemnych” ofert. Tutaj: www.microhost.pl powinieneś znaleźć coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Polecam szczególnie VPSy

jajosz12

Posty: 40

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

Wielki Duch

Posty: 16