Strona główna > Firmy > Ciekawy Blog > Gdzie w dobrej cenie dostanę wkłady kominkowe powietrzne ?

Gdzie w dobrej cenie dostanę wkłady kominkowe powietrzne ?

Gdzie w dobrej cenie dostanę wkłady kominkowe powietrzne ?

Jest tutaj ktoś, kto kupował kominek na Wielickiej w Krakowie? Jeśli tak to dajcie mi znać, jaki mają wybór i czy oferują kominki razem z ich montażem?

Boss

Posty: 1

 
U mnie kominek z płaszczem wodnym niezmiernie dobrze działa. Fakt w salonie jest kotłownia, natomiast wolę palić drewnem niż węglem. Dla mnie jest to optymalne rozwiązanie i przyzwyczaiłem się do korzystania z niego, na co dzień.

Yuri20

Posty: 4

 
Kilka miesięcy temu kupiłem kominek na gaz w Krakowie i działa bez najmniejszych kłopotów. Uważam, iż to najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba się martwić opałem.

Dziadek

Posty: 6

 
Kilka miesięcy temu kupiłem kominek na gaz w Krakowie i działa bez najmniejszych problemów. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba się martwić opałem.

Dziadek

Posty: 12

 
Słyszałem, iż oferty z wkładami kominkowymi gazowymi w Krakowie ma ta firma https://kominekzszybaboczna.pl. Sprawdźcie sobie ofertę i dajcie znać czy to właśnie to, czego szukacie? Wydaje się, iż mają dokładnie to wszystko, czego szukacie.

edyta123

Posty: 5

 
W Krakowie kominków nie brakuje. Miasto dużo, firm dużo, ale trzeba dokładnie oferty sprawdzać. Mogę tylko polecić żeby kupować kominki z normą Ekoprojektu, bo wtedy można legalnie taki kominek zamontować i co ważne można będzie z niego korzystać przez długie lata, a to jest przecież najważniejsze dla każdego.

Gosienka54

Posty: 12