leżaki reklamowe z nadrukiem, znacie ?

leżaki reklamowe z nadrukiem, znacie ?

Wiecie może gdzie znajdę firmę, która zajmuje się tanimi leżakami reklamowymi? Chodzi mi o takie na drewnianej konstrukcji, które są estetyczne i trwałe. Dajcie znać.

BBGGRR2

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z leżaków reklamowych w swojej firmie i jest usatysfakcjonowany. Dużo to nie kosztowało, lecz za to przyniosło niezwykle idealne efekty. Sam myślę o czymś takim, lecz nie za niezwykle mam gdzie to sobie postawić u siebie.

Madzia

Posty: 6

 
Dużo leżaków reklamowych widziałem nad morzem. Nie były to tylko miejsca gdzie można się coś napić i zjeść, ale również były to sklepy. Nie wiem czy to skuteczna reklama, bo nie pytałem, ale na pewno warto zaryzykować. Koszty zamówienia takich leżaków z logo firmy wcale nie są wysokie i niczego tutaj nie ryzykujemy.

Julian

Posty: 13

 
Wejdźcie sobie tutaj https://lezaki-reklamowe.pl, albowiem podobno mają tutaj duży wybór leżaków reklamowych z logo firm. Nie wiem czy to dobra propozycja, albowiem akurat czegoś takiego dla firmy dzisiaj nie szukam.

figo

Posty: 5

 
Leżaki to świetny pomysł stosowany przez sporo firm. Można je rozdawać klientom, niemniej jednak można je również ustawić przed swoim sklepem czy inną firmą.

vokalek

Posty: 32

 
Ofert trzeba szukać w wyspecjalizowanych firmach, które, na co dzień się tym zajmują. Wtedy mają najtańsze leżaki i jednocześnie takie, które są solidnie wykonane. To nie może być coś, co się połamie, bo klient na tym usiadł. Lepiej wydać na takie leżaki znacznie więcej, ale przynajmniej mamy pewność, że to dobra inwestycja.

tigra32

Posty: 9