kampery Warszawa, znacie ?

kampery Warszawa, znacie ?

Interesują mnie kampery i zastanawiam się nad wynajem. Czy taki kamper wynajem Warszawa można zabrać zagranicę? Jak to wówczas wygląda i jak właściciel na to będzie patrzył? Nigdy tego nie robiłem.

Dyduś45

Posty: 4

 
To nie jest tak, że kampera postawicie gdzie chcecie. Nie można spać w kamperach w wielu krajach południowych. Jest za to wysoka kara, dlatego lepiej uważać, bo nie ma sensu wdawać się w jakieś dodatkowe koszty i problemy.

Specjalista

Posty: 11

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeśli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze niezwyklej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w różne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

Black_Riot

Posty: 13

 
U mnie opłaca się wynajmować, bo kamper w zakupie jest niesłychanie drogi, a poza tym nie mam go gdzie trzymać. Ma stać pod blokiem? To nie ma sensu, wobec tego wynajmuje go na określony czas i dobrze się wtedy wszyscy bawimy. Polecam kampera.

mniszek56

Posty: 12

 
W naszej rodzinie kampery są uwielbiane, wobec tego innym zawsze polecam taką formę wypoczynku. Dom mamy zawsze ze sobą, wobec tego to jest mega komfortowe.

aniat00

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o ceny za kampery z Warszawy to wszystko będzie zależne od sezonu. Najtaniej jest zimą, najdrożej jest latem. Na stronie firmy, która oferuje kampery wszystko jest niezwykle dokładnie opisane i można sobie to zbadać zanim zaplanujmy jakiś wyjazd.

Budowlaniec

Posty: 17

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, ale moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, ale kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

grzes3345

Posty: 19

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, dlatego zachęcam do sprawdzenia.

Rico

Posty: 8

 
Spanie na dziko nie jest dobrym pomysłem zwłaszcza w innych krajach. Nasz kamper to nowa maszyna, dlatego trzeba będzie go parkować w bardzo bezpiecznym i pewnym miejscu. Wtedy lepiej nam się będzie spało.

JasioJasio

Posty: 3

 
Wszystko ma swoje wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, ale też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Warto mieć ze sobą rowery, bo wtedy, jeśli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Wiele osób podróżuje kamperami i są bardzo zadowolone, dlatego trzeba sprawdzić czy dla Was to jest odpowiednie.

Justynka45

Posty: 2