wyjazdy firmowe

wyjazdy firmowe

Gdzie można tanio zorganizować wyjazd integracyjny dla załogi? Jeśli zdarzyło się wam ostatnio uczestniczyć w takim evencie i możecie coś doradzić, to piszcie!

sawas

Posty: 16

 
Byłem jakiś czas temu na Litwie i jeśli chodzi o cel podróży to moim zdaniem jest to rewelacyjne miejsce. Oprócz Wilna jest tam sporo rzeczy do zobaczenia wbrew pozorom. W sumie coraz więcej biur organizuje tutaj wycieczki, także nie jest źle. Pozdr.

Haze89

Posty: 15

 
Można fajne eventy firmowe teraz zorganizować. Hoteli jest od groma i one praktycznie zabijają się o klienta firmowego, bo to zawsze większy zarobek i dobra reklama.

@malpka

Posty: 43

 
Jest trochę tych biur podróży do wyboru, ale faktycznie trzeba być ostrożnym, trochę się słyszy o tych bankrutujących, że czasami strach gdziekolwiek jechać;PP

Nowe oblicze

Posty: 19

 
Hej! Wiem, że moja firma w tym roku będzie robiła wyjazd integracyjny, ale jeszcze nie wiadomo dokąd. W zeszłym roku na takim evencie byliśmy w Zakopanem, było spoko. Ciekawe gdzie teraz...:))

Bobrow34

Posty: 23

 
No czasami to warto pojechać w mniej uczęszczane miejsca przez turystów. Ja się zakochałem w Litwie w te wakacje. Byliśmy tam całą rodzinką. Z atrakcji to jest tak – ogromny Aquapark, park linowy, kryty stok narciarski, SPA...a to wszystko za rozsądną kasę. Noclegi i całą ofertę znalazłem na portalu www.event-tourist.pl. Mają dużo ciekawych propozycji nie tylko na Litwie, bo też na Słowacji. Tam planujemy jechać za rok. Pozdro!

Krzyś23

Posty: 28

 
Wcale nie trzeba jechać za granicę, u nas w kraju jest sporo atrakcji typowo turystycznych, a i baza noclegowa też się fajnie rozwinęła. Jest już spory wybór hoteli o wysokim standardzie, z basenem, SPA i całym takim zapleczem konferencyjnym. Jest z czego wybierać w każdym regionie.

Anno Domini

Posty: 27

 
Moi kumple to mieli fantazję, bo mi zrobili wieczór kawalerski w Barcelonie! To był odjazd! Polecam każdemu w ten sposób świętować ostatni dzień wolności! ;)) Ofertę wykupili z jakiegoś biura podróży, bo się okazuje, że mają takie pakiety.

Dresik

Posty: 23

 
Na wakacjach to w tym roku nawet nie byłem...W ogóle z miasta nie wyjeżdżałem, taki byłem zarobiony...i nic nie wskazuje, że na jesień znajdę choć kilka dni wolnego...słabo;/

Narki

Posty: 21