Nurkowanie

Nurkowanie

Hej, cześć. Zastanawiam się nad wycieczką na Galapagos żeby trochę ponurkować ;-) I teraz mam pytanie, jak byście polecili taki wyjazd zorganizować? U operatora na miejscu, czy przez jakieś polskie biuro? Co doradzacie – był ktoś w podobnej sytuacji?

Bhapo

Posty: 5

 
Powoli bo powoli ale planuję sobie wylot na wody Nowej Zelandii żeby tam ponurkować. Ale żeby to w miarę tanio wyszło jeśli chodzi choćby o przelot czy noclegi to naprawdę trzeba z wyprzedzeniem wszystko załatwiać.

Pamooko

Posty: 30

 
Dużo ludzi z tego co wiem lata do Azji, albo ewentualnie Australia i oceania też wiem że zgarnia dobre opinie...dla mnie to trochę za daleko i za drogo jednak...

Wariat

Posty: 11

 
Polecam Feel Active z Wrocławia, ja się z nimi czułem bezpiecznie od początku do samego końca. Dobre zabezpieczenie od strony logistyki, z wyjazdu mam filmy czy to z samego nurkowania jak i z perspektywy drona – super pamiątka, choć i tak najwięcej wspomnień i widoków zostało mi w głowie...tego się nie da zapomnieć tak łatwo :) A byliśmy tak w ogóle na Filipinach, idealna miejscówka jak dla mnie.

ciopix

Posty: 28

 
Nie wiem kogo by tutaj podpowiedzieć, ja jeszcze z takiego wyjazdu nie korzystałem, ale mogę podpytać bo mam znajomych którzy latali ponurkować dość daleko właśnie z organizatorem.

Oct714

Posty: 12

 
Na pewno byłoby wygodniej polecieć z biurem ale mam wątpliwości co do kosztów, czy jednak nie wyszłoby taniej samemu sobie taką wyprawę organizować jednak. Przecież takie biuro musi na czymś zarobić.

alibabuś45

Posty: 12

 
Póki co to nurkowałem tylko u nas w kraju akurat na pojezierzu Pomorskim więc nawet nie na Mazurach, ale na pewno w tym roku gdzieś dalej się wybiorę, pozwiedzać inne akweny ;>

johncena67

Posty: 14