wakacje all inclusive - poszukuję!

wakacje all inclusive - poszukuję!

A co powiecie na wakacje all inclusive? Czy są naprawdę zawsze takie nudne? Wyjechać chcemy z dziećmi, więc musi być to jakaś konkretna oferta. Dziękuję.

reklamos

Posty: 6

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

krzysioo0

Posty: 7

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Boberkowy

Posty: 7

 
Nic tylko się decydować. Porównując ceny, można powiedzieć, że wychodzi podobnie. Wybierając wycieczki all inclusive, nie musisz martwić się o nic. Nie chodzi tylko o jedzenie, napoje, otwarte bary, ale przede wszystkim o rozrywkę, sport. Dla mnie to ważne.

Tomcio

Posty: 13

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to doświadczone biuro. No chyba, iż znasz dany kraj, niemniej jednak ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

dzejs

Posty: 25

 
Jak chcecie skorzystać z fachowo przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży http://clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

Wimer56

Posty: 19

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i niewątpliwie bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli planować sobie we własnym zakresie rozrywkę na urlopie.

wigry00

Posty: 7

 
Świetna sprawa, dlatego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

Radziu

Posty: 8

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

tomeix

Posty: 4

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to dużo więcej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

Oct714

Posty: 18