Jaki hotel nad morzem

Jaki hotel nad morzem

Szukam hotelu nad morzem. To co dla mnie jest ważne, to bliskość morza, wysoki standard oraz basen. Warto, aby też były jakieś dodatkowe atrakcje jak masaże czy wieczorki taneczne. Możecie mi polecić jakiś konkretny hotel?

namok

Posty: 5

 
To na czym mi najbardziej zależy jak wybieram noclegi na wakacje to zdecydowanie najważniejsze jest lokalizacja. Zwłaszcza, jak się wybiera na wakacje z dzieckiem. Wtedy odległość od plaży powinna być jak najmniejsza.

Jasia12

Posty: 13

 
Jak szukacie noclegów? Ja najczęściej na popularnych portalach do rejestracji, jednak czasami tak bywa, że wchodzą na lokalne portale i tam szukam ogłoszeń. Może i nie jest to najbardziej ekonomiczne, ale można znaleźć fajne miejscówki.

Miki

Posty: 8

 
Ja byłem w Międzywodziu. Ośrodek nazywał się Gryf i muszę przyznać, że to najwyższa klasa. Bardzo dobry standard w pokojach. Do tego nowoczesny basen i co bardzo ważne dla rodzin z dziećmi również plac zabaw. Ogólnie myślę, że jak ktoś tam pojedzie to nie będzie zawiedziony.

MiSER

Posty: 7

 
Hotele nad Bałtykiem potrafią coraz bardziej zadziwiać. Coraz częściej mają super standard i przebywanie w takich hotelach to czysta przyjemność. Każdemu polecam dobre hotele ze spa i basenami.

labuh

Posty: 9

 
Jak najczęściej szukacie noclegu nad morzem? Dużo wcześniej dokonujecie rezerwacji? Zastanawiam się kiedy zacząć planować wakacje.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Jakie preferujecie ośrodki wypoczynkowe? Nowoczesne czy może lubicie klimat z PRL? Ja osobiście jeżeli jest czysto i schludnie to w takim klimacie z PRLu dobrze się odnajduję. Taki powrót do przeszłości.

Lupusx

Posty: 11

 
Od jakiegoś już czasu lubię nad morzem siedzieć w miejscach, które mogą mi coś zaoferować jak pada. Wtedy nie ma problemu i każdy ma zajęcie. Warto szukać, ja znalazłem swoje miejsce i dzięki temu chętnie jeżdżę nad morze.

skupicccc24

Posty: 41

 
Jak wygląda sprawa parkowania kamperem w różnych miejscach? Trzeba stawać tylko na wyznaczonych miejscach czy można parkować dowolnie? Może mi ktoś to dobrze wytłumaczyć

andrew66

Posty: 15