Strona główna > Aktywny wypoczynek > Apartamenty > motel Żary, poszukuję

motel Żary, poszukuję

motel Żary, poszukuję

Spaliście w motelu w Żarach? Możecie powiedzieć jak było i czy to jest warte swojej ceny? Myślę o rezerwacji kilku dni w tym obiekcie i chce się wszystkiego dowiedzieć.

file444

Posty: 1

 
Spałem w wielu miejscach i trudno jest tak naprawdę coś konkretnego polecić. Mnie się podoba w jednym miejscu, ale Wam już nie musi. Musicie sobie sami poszukać noclegów.

RasiakNorris

Posty: 5

 
Hotele są o różnym standardzie i trzeba sobie to sprawdzić. Zawsze wchodzę na opinie, ale sprawdzam również galerię i wtedy wiem czy dany obiekt spełnia moje oczekiwania i wymagania. Wam też radzę tak robić.

grysssik

Posty: 10

 
Korzystałem już z przeróżnych miejsc. Jedne są wyższe, a inne gorsze. Na pewno trzeba będzie najpierw określić się z ceną. Można przecież wynająć pokój standardowy tanio, niemniej jednak już apartament będzie znacznie droższy. Porównanie daje nam sporo informacji o obiekcie.

agdb1301

Posty: 2

 
Obiektów jest sporo. W Żarach jest tego naprawdę sporo, zatem na spokojnie każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Jeśli chcemy zaoszczędzić to wybieramy pokój standard i mamy kłopot rozwiązany. Jeśli mamy nieco więcej pieniędzy to wówczas poszukujemy niezmiernie dobrze urządzonego i wyposażonego apartamentu.

hoho56

Posty: 6

 
Podobno jedne z najlepszych noclegów w Żarach są tutaj https://hotel-zacisze.pl. Nie wiem, bo sam nie sprawdzałem, ale taką opinię gdzieś słyszałem. Zajrzyjcie sobie sami na stronę firmową i porównajcie ofertę z innymi dostępnymi.

Justynka45

Posty: 6