dobra agencja organizująca eventy

dobra agencja organizująca eventy

Obecnie mam takie wrażenie, że jak się nie zrobi jakieś promocyjnej imprezy dla firmy to tak naprawdę będzie często problem, żeby w ogóle zaistnieć. I tak się zastanawiam jak też ogólnie tą imprezę przygotować czy samemu się bawić, czy lepiej jakaś agencja, która od A do Z to zaplanuje i coś sensownego będzie w stanie zaproponować, jak wy ewentualnie uważacie?

Black_Riot

Posty: 2

 
Moim zdaniem raczej jeśli chodzi o imprezę promocyjną to warto skorzystać z czyjegoś doświadczenia nie robić tego na własną rękę, bo raczej będzie to trudne.

zimek123456

Posty: 6

 
Teraz w ogóle jeśli chodzi o organizacje imprez to mega problem, aczkolwiek jak ostatnio rozmawiałem z prawnikiem agencji Power (https://www.agencjapower.pl/pl/) to mówił, że także przy covidzie coś tam kombinują, żeby jakieś ciekawe pomysły wdrożyć.

piekniśś

Posty: 9

 
Kluczowa sprawa to oczywiście znalezienie dobrych pomysłów. Jak sam nie masz takich pomysłów to nie ma innej opcji, tylko przy organizacji będzie trzeba skorzystać z pomocy. Jeśli chodzi o takie agencje to pod katem imprez firmowych na pewno z jakością usług wyróżnia się Agencja Power.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Super jeśli chodzi o organizację imprez szukać kogoś kto się tym na co dzień zajmuje, ma jakieś kontakty w branży, wie co jest na topie. Wtedy ta impreza będzie zazwyczaj bardziej udana niż jak ktoś na własną rękę organizuje.

ernolo

Posty: 19

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to jednak imprezy, które robią profesjonalne agencje od strony promocyjnej jednak wypadają lepiej niż jak ktoś tam coś sam stara się zaplanować czy zorganizować.

edyta123

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o Agencje Power z Warszawy to na pewno zasługują na uwagę. Świetnie zorganizowani, dodatkowo z całą masą ciekawych pomysłów jeśli chodzi o organizacje imprez firmowych więc faktycznie można na nich liczyć. Takie mam wrażenie, że pracownicy też cały czas po jakiś szkoleniach, zawsze coś nowego na tapecie jak organizują kolejną imprezę.

codePerformance

Posty: 8

 
Moim zdaniem jeśli chcesz robić jakąś firmową imprezę to staraj się szukać takich propozycji, gdzie ktoś będzie w stanie Ci podpowiedzieć jak to zrobić. Obecnie dość popularną opcją są tematyczne imprezy wieć możliwe, że to będzie faktycznie dobre rozwiązania, by całą imprezę wokoło jednego tematu oprzeć.

Posty: 7