centralne odkurzacze jednostki centralne

centralne odkurzacze jednostki centralne

Ja mam alergię i z tego co czytałem dobrym rozwiązaniem będzie montaż odkurzacza centralnego w domu...Co sądzicie? Wtedy te wszystkie zanieczyszczenia są wyciągane z domu na zewnątrz. W jakim sklepie mają wysokiej klasy odkurzacze tego typu?

Bany07

Posty: 20

 
Fakt, ciężko znaleźć jakiś sklep, który by się specjalizował właśnie w takich nowoczesnych systemach sprzątania. Ja się zastanawiam też czy w coś takiego nie zainwestować, bo właśnie zaczynamy budowę domu, więc można by uwzględnić całe to połączenie.

taxi22

Posty: 19

 
W budynkach firmowych, w jakiś hotelach, biurach to takie odkurzacze pewnie się sprawdzają, ale w prywatnych domach to moim zdaniem są niepotrzebne. Ale wiadomo, ludzie lubią takie nowinki techniczne, na pewno jest to jakieś tam ułatwienie w codziennych porządkach,;)

chchiyan

Posty: 16

 
Od roku mam odkurzacz centralny i nie wyobrażam sobie życia bez tego sprzętu. Naprawdę ułatwił sprzątanie, bardzo wygodna rzecz. Mąż zamówił to online, ze strony www.odkurzacze.net. Akurat mieli tutaj dość konkurencyjne ceny wtedy. Może sprawdź, jak tam aktualnie oferta wygląda.

Saren77

Posty: 19

 
Dobre odkurzacze, o ogromnej mocy oferuje firma Vacu-Maid...Odkurzacz jest cały czas bardzo wydajny, bez względu jak bardzo zapełniony kurzem jest zbiornik. Ogólnie nie jest to tani sprzęt, ale mi się udało kupić w miarę okazyjnie od sklepu internetowego www.odkurzacze.net. Obsługa sprawna, wysyłka szybka, kontakt również bez problemów.

R1P

Posty: 22

 
Jest kilka sklepów online z takim sprzętem. Ostatnio właśnie szukaliśmy z dziewczyną czegoś do naszego domu. Ale póki co się wstrzymaliśmy z zakupem bo jednak ponad tysiaka trzeba za takie systemy zapłacić. Niemało.

Giker127

Posty: 34

 
W domu mam tradycyjny odkurzacz, z filtrami HEPA, ponoć zdrowymi dla alergików. Centralny to by mi się w moim mieszkaniu raczej nie sprawdził, zresztą trzeba by było kuć ściany pewnie, robić jakieś przewierty...za dużo kłopotów.

kamillysiakk

Posty: 31

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Annna1

Posty: 28

 
Ja bym na Twoim miejscu sprawdził odkurzacze od marki AEG. Znany i ceniony producent. Sam mam odkurzacz właśnie od tej firmy. Cenowo opłaca się zamówić przez serwis www.odkurzacze.net. Często robią tutaj promocje na konkretne modele, także może akurat uda się na coś trafić okazyjnego. Pozdrawiam.

Justynka45

Posty: 14

 
Jeszcze jakiś czas temu duży wybór odkurzaczy wraz z całym oprzyrządowaniem, filtrami i workami mieli na stronie www.odkurzacze.net w sklepie internetowym. Sam od nich zamawiałem odkurzacz marki Beam. Mogę polecić te modele. Proste w montażu, komfortowe w użytku, skuteczne i wydajne.

Bany07

Posty: 25