Kurs programowanie S7-1500 TIA Portal, gdzie ?

Kurs programowanie S7-1500 TIA Portal, gdzie ?

Dzień dobry. Mam pytanie o szkolenie z programowania SIMATIC S7-1500 na poziomie podstawowym tylko stacjonarne nie ulega wątpliwości. Jak coś kończyliście i jesteście zadowoleni, napiszcie.

mario72k

Posty: 1

 
O widzę, iż wątek nie poszedł na marne. Fajnie, iż tak sporo osób poleca tu szkolenia. Najniezwyklej jestem usatysfakcjonowany z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam zamiar poszerzyć wiedzę, albowiem na nieszczęście to oprogramowanie jakoś za szybko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

włodek

Posty: 4

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Lecz tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał sporo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Jacuś22

Posty: 34

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Ale tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał mnóstwo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

mustafus

Posty: 7

 
Z góry dziękuję, bowiem jakoś w szukaniu opinii i porządnych propozycji nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, lecz chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że po takich kursach nie będę miał problemu ze odnalezieniem dobrej pracy. Jak myślicie?

mew soncz7777

Posty: 5

 
Od dawna już myślałem, żeby uporządkować sobie wiedzę i nauczyć się czegoś nowego dodatkowo. Interesuje mnie jednak tylko jakiś sprawdzony kurs programowania siemens simatic s7 1200.

Miki789

Posty: 2

 
O to dobry pomysł, bo ja po ukończeniu tego szkolenia stacjonarnego w Poznaniu bardzo szybko znalazłem pracę. Owszem miałem już do czynienia z programowaniem PLC, ale za mało miałem praktyki. Tego typu kursy są najlepsze, bo siedzisz w większości nad ćwiczeniami.

Marioleczka

Posty: 3

 
Konkretne centrum szkoleniowe http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/zaawansowany-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-300-tia-portal/. Z własnego doświadczenia polecam, ponieważ potrzebowałem typowo praktycznego kursu z wizualizacji oraz paneli hmi w trybie zaawansowanym. Na zajęciach sporo ćwiczeń z oprogramowania tia portal.

englandrm

Posty: 35

 
Na pewno jest dobry pomysł, lecz trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które gwarantują wiele praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, iż całkiem fajny, jeżeli chodzi o praktykę.

Szkolaa24

Posty: 28

 
Jak coś, to ja też czekam na namiary na dobry kurs z dotyczący siemens simatic s7 1500. Będę wdzięczny za opinie dotyczące szkoleń stacjonarnych, które w Gdańsku są godne polecenia z uwagi na mnóstwo praktyki na zajęciach.

wisła1905

Posty: 8