POMOCY ! Potrzebne dobre szkolenie odnośnie ADR !

POMOCY ! Potrzebne dobre szkolenie odnośnie ADR !

Mam pytanko odnośnie szkolenia na kwalifikację wstępną! Gdzie robiliście taki kurs? Możecie jakiś ośrodek głównie polecić? Pytanie do kierowców zawodowych!

Z góry dzięki za odzew!

zasscier76

Posty: 43

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, natomiast ogólnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, jakie przygotowuje marka abc-szkolenia.com. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, że wszystko spoko. Zarówno, moim zdaniem pożądane byłoby sobie obczaić co i jak.

kwiat_r151

Posty: 30

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek zaś jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już dostałam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Mnóstwo mi w tym pomogła firma abc-szkolenia.com, u której przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

PPaleH

Posty: 35

 
Z takich lepszych szkół to myślę, iż pożądane byłoby odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niezwykle wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, a jeśli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Snaaco

Posty: 27

 
Osobiście to nie mam ogromnego doświadczenia jeżeli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie trochę się pozmieniało od tego czasu. Generalnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią potrzebne badania, żeby się później nie okazało, iż trzeba inne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

uiids

Posty: 29

 
No z tego co widzę, to raczej problemów z idealnym kursem na ADR nie powinieneś mieć. Ja się też dopiero przymierzam do takiego szkolenia, trochę już poszukiwałem, parę ludzi popytałem i ogólnie mam kilka fajnych opcji na oku. Są firmy, jakie gwarantują także ADR dla kierowców, jak też dla doradców, poza tym w jednym miejscu robią też kursy na nalewaki, zarówno full opcja.

Fajaaa

Posty: 35

 
Co do ADR to zależało mi na otrzymaniu uprawnień doradcy. Niezła kasa z tego jest. Nie szukałem zbyt długo fajnej oferty kursowej. Wybór padł na abc-szkolenia.com. Zgrana firma, niesłychanie mi się podobała atmosfera w tym ośrodku. Ludzie sympatyczni, panie w biurze wyrozumiałe:) Fajnym dodatkiem było u nich szkolenie online. Dużo osobom niesłychanie się to przydało. Chyba wszyscy z mojej grupy zdali egzamin za pierwszym razem.

asdrian301182

Posty: 20

 
Moim zdaniem warto sobie wykonać kursy związane z przewozem materiałów szczególnie niebezpiecznych. Jest za to dodatkowa kasa i wcale nie taka mała :) Ja już w zeszłym roku zdałem egzamin, mam uprawnienia i przy okazji więcej zleceń. Nie wiem jak dzisiaj, lecz jeszcze rok temu to takich porządnych szkolących w zakresie ADR ośrodków było jak na lekarstwo...

korasek

Posty: 39

 
Dobra organizacja szkolenia i dobra kadra to podstawa. Powiem Ci, iż jeżeli chodzi o ADR to ja nie znam lepszej firmy organizującej kursy niż http://abc-szkolenia.com/. Ogarnięci ludzie, zero stresu, kompleksowa obsługa. Jakbym miał jeszcze raz robić kurs na doradcę ADR to bym znowu uderzył do nich.

Polecam i pozdrawiam!

ghjss

Posty: 35

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis abc-szkolenia.com. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc rzeczywiście wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, że szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

Jacuś3456

Posty: 28