multiselect, warto ??

multiselect, warto ??

Dzień dobry. Zastanawiam się nad tym czy warto zainwestować w zakup książki, która zawiera testy do policji? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

alxiss

Posty: 1

 
Miałem bardzo ograniczony budżet, gdy chciałem nabyć w Internecie testy do policji. Kilkadziesiąt minut poszukiwania pozwoliło mi osiągnąć sukces.

Bankowy

Posty: 2

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem materiały, które miały okazać się dla mnie pomocne, gdy przygotowywałem się do egzaminu multiselect. Jestem już policjantem :)

Sweeperx

Posty: 16

 
Mam wrażenie, iż egzaminy do policji z roku na rok są coraz trudniejsze. W związku z tym nie dziwię się, iż potencjalni kandydaci szukają pomysłu na to, jak uprościć sobie rozpoczęcie pracy, jaka od pewnego czasu stała się ich marzeniem. Wszystko się da :-)

Koktus

Posty: 25

 
Chcąc stosownie rozwiązać multiselect przed wstąpieniem w szeregi policjantów polecam sięgnąć z materiałów szkoleniowych, które mi pomogły. Odszukacie je tutaj: http://testydopolicji.net.

Snaaco

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że egzaminy do policji z roku na rok są coraz trudniejsze. W związku z tym nie dziwię się, że potencjalni kandydaci szukają pomysłu na to, jak uprościć sobie rozpoczęcie pracy, która od pewnego czasu stała się ich marzeniem. Wszystko się da :-)

andrzej99

Posty: 11

 
Jestem świadomy tego, iż egzaminy do policji nie należą do najprostszych. W związku z tym przygotowania do egzaminu teoretycznego rozpocząłem ze odpowiednim wyprzedzeniem. Mam nadzieję, iż całe przedsięwzięcie zakończy się pełnym sukcesem :)

golll45

Posty: 13

 
Byłam nieco przerażona, gdy przede mną był egzamin multiselect, który miał zadecydować o dalszej karierze zawodowej, ponieważ chciałam być policjantką. Na szczęście udało się :)

dermert

Posty: 9

 
Jestem pewien, że egzaminy do policji zakończą się dla mnie pozytywnie. Przygotowywałem się do nich bardzo długo, a jednocześnie postanowiłem podejść do sprawy bardzo profesjonalnie. Wziąłem nawet dwutygodniowy urlop w pracy, aby się uczyć testów :-)

bartek33

Posty: 8