Kurs na wózki widłowe w warszawie, poszukuję!!!

Kurs na wózki widłowe w warszawie, poszukuję!!!

Muszę na własną rękę ukończyć kurs na wózki widłowe. Może macie jakieś namiary na konkretny ośrodek. Chętnie skorzystam ze sprawdzonego miejsca. Z góry dzięki za pomoc.

guster

Posty: 8

 
Ja bym tam nie szukał tanich kursów na wózki widłowe. Wiadomo co na takim proponują. Jak kończyć to dobry konkretny kurs z właściwą ilością godzin, bez żadnej ściemy. Nie lubię braku profesjonalizmu.

donbagino

Posty: 11

 
U mnie też dzięki temu, że skończyłem kurs na wózki widłowe udało się znaleźć inną może nie z lepszą płacą, bowiem raczej tą samą, natomiast lżejszą. Wiadomo, że i ta nie należy do lekkich, natomiast zawsze to wyższe od murarstwa.

alekBALD

Posty: 9

 
Polecam tę firmę z Warszawy http://www.aspekt-szkolenia.pl. Odnośnie kursów na wózki widłowe są profesjonalistami. Kończysz kurs i jesteś doświadczony :)

nikurtes

Posty: 18

 
A ja sobie chwalę swojego organizatora kursu na wózki widłowe w warszawie. Niesłychanie sporo mogłem się dowiedzieć ogólnie o maszynach itd. A taka wiedza wbrew temu co niektórym się wydaje też jest niezmiernie ważna. Jak ci się wózek zatnie, cokolwiek, sam poradzisz sobie po takim kursie bez najmniejszego problemu.

tigra32

Posty: 7

 
Mnie też nie bardzo spodobało się szkolenie, w którym uczestniczyłem. Antyreklamy robić nie będę, bo nie chcę, ale naprawdę warto zwracać uwagę, gdzie podejmujesz taki kurs na wózki widłowe. Jak nie masz pojęcia o sprawie, to nie można byle gdzie u byle kogo. Zwracajcie uwagę na renomę takich firm.

intimiss

Posty: 15