Szkolenia

Szkolenia

Witajcie! Interesują mnie szkolenia dla pracowników dotyczące kreatywności i tutaj szukałbym głównie firmy działającej na metodzie FourSight. Kto w fajny sposób na polskim gruncie prowadzi szkolenia w tej amerykańskiej metodzie?

figo

Posty: 1

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

Intro_69

Posty: 8

 
Mnie dawno na żadne szkolenie nie wysyłali a był taki czas, że co chwila musiałem brać udział w takich akcjach. Trochę mi brakuje tego typu zajęć, bo jednak zawsze się człowiek czegoś nowego dowiedział.

Michaś

Posty: 7

 
Jesteśmy w stałym kontakcie ze szkoleniowcami z Delta Training, regularnie przeprowadzają nam szkolenia różnego typu. Ostatnio tematem były techniki sprzedażowe (lista szkoleń jakie robią jest na https://deltatraining.pl). Terminowi, sumienni, nie mają podejścia w stylu – byle odbębnić godziny skasować i do domu.

hoho56

Posty: 5

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

usek

Posty: 44

 
Ja lubię jasne warunki, przewidywalnych partnerów po których wiadomo czego się podczas szkoleń spodziewać a niestety nie jest łatwo na kogoś takiego w tej branży trafić, albo ja mam takiego pecha ostatnio...

AdiXer92

Posty: 20

 
Myślę że już po tematach które proponuje firma szkoleniowa można sporo wyczytać między wierszami, są tematy bardziej nowoczesne i też takie archaiczne które w drugiej dekadzie XXI wieku się praktycznie podejmuje...

neimar10

Posty: 9

 
U nas szefostwo mogłoby pomyśleć nad szkoleniami z zakresu pracy w grupie, bo mamy zespół bardzo podzielony, każdy pracuje na siebie przede wszystkim...

Kitas

Posty: 6

 
Ja po szkoleniu zawsze oczekuję tego samego – praktycznych umiejętności, które już następnego dnia w pracy będę mógł wykorzystać. Rzadko kiedy to otrzymuję na szkoleniach:/

Annaaa12

Posty: 3

 
Jak się pracuje w handlu to trzeba się cały czas rozwijać i korzystać ze szkoleń na bieżąco, ale też nie ma co przesadzać, bo najważniejsza jest praktyka sprzedażowa, czy to na słuchawce, czy face to face.

astertu

Posty: 15