kursy nurkowe warszawa

kursy nurkowe warszawa

Pytanie mam do zaprawionych w boju:) Gdzie się uczyliście nurkowania? Szukam jakiejś dobrej szkoły w okolicy i nie wiem na co się zdecydować...Jest ich trochę do wyboru.

Accoun44

Posty: 15

 
Przyznam, że jestem trochę panikarom, ale bardzo bym się chciała nauczyć nurkować. Także ja to muszę mieć naprawdę dobrego instruktora z psychologicznym podejściem...

ZPL33

Posty: 21

 
W planie mam zrobić sobie papiery na instruktora, ale to nie wiem czy w tym roku mi się uda jeszcze ogarnąć. Jak nie, to za rok na bank się zajmę tematem. Fajna opcja, można sobie później jako instruktor dobrze zarabiać – przyjemne z pożytecznym.

Hymnny4

Posty: 28

 
Ja się uczyłem w ośrodku Rybaki, w sumie nie tak daleko od Warszawy, jakieś 200 kilometrów. Wszystko super – OWD za 8 stówek, w tym 10 nurkowań po 30 minut, w innych szkołach mają słabszą ofertę. Na stronie www.scubadiver.pl jest wszystko rozpisane.

Reg00

Posty: 8

 
Kursy w grupach maksymalnie 4 osobowych, maksymalne bezpieczeństwo, baza tuż przy jeziorze z prywatnym zejściem – takie warunki oferuje Scuba Diver nad jeziorem Łańskim, zdecydowanie ich polecam! Byłem tutaj w tamtym roku i w tym roku też jadę. Mają swój serwis www.scubadiver.pl, warto zajrzeć. Pozdrawiam!

FOTOhihi

Posty: 32

 
Cześć! ;)) W tamtym roku się uczyłem nurkować w szkole w ośrodku Rybaki nad jez. Łańskim. Mogę polecić to miejsce. Doświadczeni i cierpliwi instruktorzy, świetnie przygotowany do szkolenia akwen! Można tu zanurkować na 56 metrów, a największą atrakcją jest dłubanka, która ma około 1000 lat! Można sprawdzić sobie terminy przez ich stronę www.scubadiver.pl. Polecam, bo to szkoła prowadzona z pasją, świetnie przygotowana, z dużą bazą.

Kremussi

Posty: 24

 
Wiesz co, nie orientuję się w ogóle...Kiedyś miałem w taki plan, żeby nauczyć się nurkowania, ale zamiast tego zacząłem jeździć do pracy na wakacje za granicę i jakoś nie ma kiedy zająć się marzeniami;/....

ghjss

Posty: 35