Interaktywne korepetycje z matematyki

Interaktywne korepetycje z matematyki

Przydałaby mi się tania pomoc do nauki matematyki. Słyszałem o stronie e-math.pl, ale nie za bardzo wiem, czy się faktycznie sprawdzi w moim przypadku? Macie opinie o interaktywnym modelu ćwiczeń z matmy?

Dersei02

Posty: 15

 
Jak chcesz mieć profesjonalne korepetycje i nie płacić ogromnych pieniędzy to wybierz interaktywny model nauki z e-uczniem. Wejdź sobie na stronę www.e-math.pl. Możesz uczyć się tylko działów, z którymi masz zaległości. Ja wykupiłem z kumplem i rozwiązujemy razem zadania. Wychodzi tanio i w fajnej atmosferze, przed kompem, gra muzyczka, większy luz ;)

BarMAX

Posty: 19

 
E-uczeń to moim zdaniem najbardziej efektywna nauka matmy. Wyglądem przypomina egzamin maturalny, więc minimalizujesz stres. Zadania robisz i zapisujesz na kompie, wszystko bardziej czytelne. Animacje mówią więcej od wyjaśnień nauczyciela. Tylko ze stronką www.e-math.pl przygotowywałem się do matury i wynik z podstawowej to 79%, a z rozszerzonej 75%. Nigdy nie wierzyłem, że mogę być dobry z matmy. Szczerze polecam. Interaktywność jest tania i nie ma ograniczeń.

Abaddon!123

Posty: 31

 
U mnie sami nauczyciele z rodzicami postawili w klasie tablicę interaktywną i kazali wszystkim wykupić abonament interaktywnych lekcji, e-ucznia. Pół godziny dziennie robię zadanka, zamiast pracy domowej i jest o wiele przyjemniej.

Nikuś32

Posty: 30

 
U mnie w technikum praktycznie wszyscy noszą laptopy lub tablety ze sobą na matmę. Mam wykupiony abonament na działy, których nie rozumiem. Uzupełniam programik interaktywny wiedzą ze szkoły i wyniki są duże.

ZoZo333

Posty: 28

 
Ja nie lubię uczyć się z zeszytów, preferuję edukację przez internet. Z tego co widzę nauka online przewyższa a wielu przypadkach naukę stacjonarną. Uczysz się we własnym domu, w idealnych warunkach, a to ma duży wpływ na motywację.

looque66

Posty: 19

 
Znalezienie korepetytora, z którym naprawdę się zgrasz w krótkim terminie to jest według mnie sprawa nierealna. Do tego ceny korków wzrosły, jest coraz gorzej. Ja stawiam na model interaktywnej nauki. Przed kompem sobie robię zadania maturalne, programik mi wszystko wyjaśnia.

Shasio

Posty: 19