Co musi być spełnione przez kandydata do służby więziennej?

Co musi być spełnione przez kandydata do służby więziennej?

Hejka.

Jakie wymagania powinienem spełnić, aby zostać celnikiem? Czy istnieją jakieś testy na celnika, które muszę zdać?

alibaster5

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Niedawno zakupiłem testy do straży granicznej na tej stronie: http://www.odpowiedzi.com.pl/15-testy-do-strazy-granicznej.html. Szybko się ich nauczyłem, choć było to całkiem mnóstwo materiału.

W rezultacie bez większych kłopotów udało mi się przejść pozytywnie przez testy.

grax1

Posty: 20

 
Hej. Mój znajomy niedawno zdawał testy na przewoźnika i był zszokowany ogromem wiedzy, jaką musiał posiąść, aby zakończyć formalności i móc świadczyć swoje usług transportowe na terenie różnych krajów. Przyznał szczerze, że jeszcze nigdy nie miał do czynienia z tak wymagającym testem, który zdał rzecz jasna pozytywnie.

Miki

Posty: 11

 
Hejka. Trudno mi odpowiedzieć na Wasze pytania, jakim stopniem trudności charakteryzują się testy do policji. To indywidualna kwestia, bo dla każdego co innego jest trudne. Osobiście miałem do czynienia z liczbą prawie 600 pytań, które charakteryzowały moje zachowania. Odpowiedzi w zdecydowanej większości musiały być rzecz jasna prawidłowe.

Kizami90

Posty: 19

 
Witam.

Z łatwością zdałem testy na ochroniarza, ale wcześniej zaopatrzyłem się w odpowiednie materiały, dzięki którym posiadłem odpowiednią wiedzę. Nie ma się co dziwić, że niektórzy nie zdają, gdy nie potrafią odpowiedzieć na nawet najprostsze pytania.

masazzer4

Posty: 11

 
Cześć.

Pozostaje mi podziękować za Wasze zaangażowanie, że tak chętnie dzielicie się wiedzą na temat tego, w jaki sposób wyglądają testy multiselect do policji. Bardzo bałem się tego etapu, ale z Waszą pomocą i po zakupie odpowiedniego zestawu czuję się już właściwie przygotowany :)

Marcelek2

Posty: 30

 
Witam. Kilka miesięcy temu zdawałem testy na certyfikat księgowego i ich poziom trudności stał na bardzo wysokim poziomie. Nie mam wątpliwości, że gdybym nie zarwał kilku nocek, aby się nauczyć kompletnie wszystkiego to bym poległ. Z resztą ta wiedza przyda się już wkrótce :)

345_14

Posty: 10

 
Dzień dobry. Dużo czytałem na temat tego, jak wyglądają testy do służby więziennej. Zdawałem sobie sprawę, że zakup najlepszych testów może w znacznym stopniu przybliżyć mnie do pracy w służbie więziennej. Moje przygotowania do egzaminu państwowego trwały blisko dwa tygodnie i zakończyły się pełnym sukcesem.

AnnnnoD

Posty: 22