Akademia biznesu Warszawa

Akademia biznesu Warszawa

Dobrego coacha biznesowego potrzebuję, żeby mnie trochę zmotywował. Przydałby mi się kontakt osobisty, na terenie Warszawy.

Korzystaliście z usług kogoś doświadczonego i jakie macie wyniki, jak coś?

WimDer45

Posty: 26

 
Dobrze się zastanów nad terminem szkolenia. Kiedyś byłem na kursie dwudniowym (20 godzin). Trudno o dobre chłonięcie wiedzy, jeżeli nie ma dobrego planu zajęć.

Radziłbym ci go dokładnie przeanalizować.

BrumBrum2

Posty: 23

 
Dobrze zrobisz, jeżeli połączysz kurs z coachingiem. O wiele lepsze wyniki są w takiej konfiguracji. Moim zdaniem liczy się tylko praktyka i kwalifikacje szkoleniowca.

Nie patrz tylko na cenę kursu. Za wysokie kwalifikacje trzeba płacić.

radziomil

Posty: 40

 
Według mnie twoje oczekiwania spełni www.akademiabiznesu.org.pl. Ceny ich szkoleń oscylują w granicach 800 zł, ale zakres materiału do przerobienia jest naprawdę ogromny.

Skupiają się na praktycznej wiedzy, zatrudniają fachowców. Do tego działają w centrum (Millenium Plaza).

Klaudi

Posty: 22

 
Niestety polecenie to jedno, a plan zajęć drugie. Lepiej dokładnie zapoznaj się z poruszanymi zagadnieniami i poczytaj o kwalifikacjach trenerów.

Niestety w niektórych ośrodkach zatrudniają ludzi z ulicy, którzy potrafią tylko omawiać teoretyczne podstawy przedmiotu, a wiadomo, że nie o to chodzi.

eGall

Posty: 25

 
Szkolenia w Warszawie są najlepsze i nie ma co do tego wątpliwości, bo prowadzą je doświadczeni specjaliści, a nie teoretycy.

Tylko Warszawę polecam, jeżeli chcesz wzmocnić kwalifikacje zawodowe.

Narki

Posty: 17

 
Zapisałem się niedawno na majowy kurs menedżera piłkarskiego przez http://www.akademiabiznesu.org.pl. Mają sporo pozytywnych opinii. Jak chcesz możemy się nawet razem wybrać.

Bardzo długo szukałem sensownej oferty i dopiero Warszawska Akademia Biznesu spełniła moje oczekiwania.

egerdi

Posty: 18

 
Szef wysłał mnie i moich kolegów na szkolenia związane z pracą w zespole, organizowane przez http://www.akademiabiznesu.org.pl. Powiem wam, że poznałam lepiej kolegów.

Sporo praktycznych ćwiczeń. Po kursie w pracy panuje znacznie lepsza atmosfera. Byłam na wielu takich wydarzeniach edukacyjnych, ale pierwszy raz poczułam prawdziwy profesjonalizm.

Annna1

Posty: 26

 
Jak nie umiesz dzisiaj sprzedawać nikt cię praktycznie nie zatrudni. Mój pracodawca nie zwracał nawet uwagę na dyplom, tylko pytał, jakie i gdzie szkolenia przechodziłem. Jak mu powiedziałem, że kilka razy w stolicy to od razu zaproponował okres próbny, a później podpisanie umowy.

Polecam bardziej szkolenia od normalnej edukacji.

Wwalczuś

Posty: 25