programowanie dla dzieci, znajdę w Barcelonie?

programowanie dla dzieci, znajdę w Barcelonie?

Muszę spytać, zanim zdecyduję się na dodatkowe lekcje z programowania dla dzieci. Czy faktycznie jest to tak dobry pomysł i co sądzicie o tej szkole w Barcelonie.

Joe

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom niezwykle potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma lepsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością znakomita pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

Pendrzeec

Posty: 13

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie oczywiście świetną informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

donbagino

Posty: 8

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

audi80

Posty: 5

 
Mój syn chodzi na zakłady z kodowania tutaj https://www.codinggiants.es. Jesteśmy z mężem niesłychanie zadowoleni, bowiem nawet nie myśleliśmy o tak dużych korzyściach, które płyną z nauki programowania dla dzieci. Polecamy :)

090913123

Posty: 13

 
Super, iż w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, iż kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Generalnie popieram naukę kodowania :)

wisła1905

Posty: 9

 
Czyli wychodzi na to, iż i my musimy sprawdzić programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, iż chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

Yuri20

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom bardzo potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma lepsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością wspaniała pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

Dagmara87

Posty: 16

 
Po kilku miesiącach uczestniczenia mojego syna w kursach, mogę stwierdzić, iż nauka programowania dla dzieci to ładne zajęcia, które przydają się im dzisiaj i na pewno również w przyszłości.

Robuś

Posty: 4

 
Super, że w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, że kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Ogólnie popieram naukę kodowania :)

Gosienka54

Posty: 8