nauka pływania legnica, gdzie polecicie ?

nauka pływania legnica, gdzie polecicie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto rzeczywiście się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba powinna mieć stosowne podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

Gucio

Posty: 1

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Begin22

Posty: 16

 
Nie za bardzo pomogę, bowiem tym temacie, bowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, wobec tego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

wieciek

Posty: 5

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Fiflek

Posty: 6

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość ludzi, wobec tego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

labuh

Posty: 5

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Klara323

Posty: 9