polećcie jakieś szkolenia biznesowe warte zachodu?

polećcie jakieś szkolenia biznesowe warte zachodu?

Cześć. Słyszałam ostatnio dużo o szkoleniach prince2. Podobno to podstawowy certyfikat dla PMa. Był ktoś i może polecić?

allegrowicz65

Posty: 4

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

beata77

Posty: 14

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

olbrzym88

Posty: 10

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

xirgan

Posty: 14

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

azreala

Posty: 14

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

sethe

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o szkolenia prince2 organizuje je między innymi Akademia Szybkiej Nauki. Znajdziesz ich w Warszawie i na stronie www.prince2.akn.pl. Ja byłem zadowolony z ich szkolenia.

codePerformance

Posty: 12

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

pawel253

Posty: 12

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

FOTOhihi

Posty: 9