Siemens s7-1200, znacie jakiś blog ?

Siemens s7-1200, znacie jakiś blog ?

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens przeglądać blogi o siemens s7-1200 czy raczej jest to strata czasu? Dodam że jestem osobą, która pracuje przy sterownikach tego typu i mogę powiedzieć, że bardzo mocno się na nich znam.

CAUCHETWERE

Posty: 10

 
Moim zdaniem jeśli będziesz miał należyte chęci to z darmowych szkoleń siemens również wyciągniesz bardzo mnóstwo i nauczysz się przynajmniej podstaw programowania sterowników.

zenia30

Posty: 9

 
Osobiście rozpoczynałem od darmowych szkoleń siemens i dzięki nim poznałem wszystkie podstawy, jakie dały mi możliwość udziału w szkoleniach płatnych.

Lalka

Posty: 20

 
Osobiście korzystałem z tego kursu wideo siemens: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/wideo/ i moim zdaniem jest ono naprawdę niezmiernie dobrze zrobionym szkoleniem i Tobie również polecam skorzystanie z tego szkolenia.

090913123

Posty: 9

 
Na Twoim miejscu na samym początku zastanowiłbym się czy programowanie sterowników siemens rzeczywiście Cię interesuje czy robisz to tylko dlatego, iż nie masz innego pomysłu na to co miałbyś robić?

Laleczka

Posty: 5

 
Osobiście sam korzystałem z kursów siemens i moim zdaniem można się z nich naprawdę bardzo wiele nauczyć jeżeli chodzi o programowanie sterowników tej marki i pracę w branży związanej z tego typu sterownikami.

Klarka34

Posty: 11

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci płatne szkolenia siemens. Sam od takich zaczynałem i bardzo szybko zdobyłem naprawdę sporą wiedzę jeżeli chodzi o programowanie i dzięki temu obecnie pracuję właśnie jako programista tego typu sterowników.

zimosik6

Posty: 8