kursy stylizacji i makijażu

kursy stylizacji i makijażu

Jak to zwykle bywa w moim życiu, bardzo trudno jest mi cokolwiek rozwinąć. Teraz mam okazję spróbować swoich sił w branży wizażu. Jest w tym pewien potencjał, jednak wolę się dobrze przygotować. Pomoże mi ktoś?

Snaaco

Posty: 15

 
XXI wiek a Ty nie potrafisz poszperać w sieci? Szkoleń takich jest multum, wystarczy odrobina chęci i już masz tysiąc możliwości szkolenia. Także śledzenie stron branżowych i popularnych blogów nie jest tutaj bez znaczenia. Wszystko zależy od Twojego samozaparcia i chęci dążenia do celu.

Renatka2

Posty: 25

 
Siemanko! Moda to jest to! Ten świat wart jest głębszego poznania. A w końcu ubrania, makijaż i dziennikarstwo branżowe to jedno. Każdy z tych elementów nie ma aż tak wielkiej siły przebicia bez reszty.

Greed

Posty: 15

 
Siemka. Dzięki kilku kursom mogłam stać się profesjonalną dziennikarką modową. Wymagało to co prawda wiele pracy, ale wiem że warto. Trzeba nauczyć się trochę języka branżowego, a przede wszystkim musimy być na bieżąco, no ale obecnie to część mojego życia zawodowego, więc płacą mi za to. Próbuj, ucz się.

1Alex149

Posty: 35

 
Ucz się ucz, nauka to potęgi klucz. Poznawaj tajniki branży najlepiej przez odbycie praktyk u kogoś uznanego. Sporo jest dziedzin, w których prawdziwe autorytety szukają praktykantów. Co prawda na początek nie zarobisz, ale wiedza jest wartością bezcenną.

Marcelek2

Posty: 30

 
No co tam myślicie moi drodzy? Coś mało opinii w tym temacie. Według mnie kurs to nie wszystko. Nic nie zastąpi przecież rzeczowych wiadomości przekazanych podczas praktykowania. Jest to bogata szuka i trzeba nią żyć.

Al3-56

Posty: 24

 
Mistrzowie nasi drodzy! Co Wy wiecie na temat mody? Da się nauczyć dzięki kursom? Nieprawda! Przede wszystkim należy żyć całym tym światem. Nie da się po prostu nauczyć i zacząć być fachowcem. Musimy dokładnie poznać się na tym świecie i zacząć żyć modą. Bez tego możemy jedynie poznać podstawowe fakty.

Ichigo

Posty: 15

 
Cześć! Pomysłów na rozwijanie umiejętności są miliony. Jak wiadomo nic nie zastąpi praktyki. Z drugiej jednak strony praktyka musi się opierać o wiedzę. I tutaj powstaje błędne koło, gdyż potrzebujemy jednego i drugiego.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Cześć! Mam kilka kursów za sobą i uwierz mi, przede wszystkim liczy się Twoje samozaparcie. Bez chęci i nastawienia do roboty nie masz szans nauczyć się nawet od samego Michała Anioła. Mniej ważne jest to, od kogo się uczysz, bardziej liczy się to jak się uczysz. Pamiętaj o tym

Aarchi

Posty: 37