Kurs języka norweskiego warszawa

Kurs języka norweskiego warszawa

Szukam kursów językowych dedykowanych osobom dorosłym na terenie Warszawy. Koniecznie małe grupy i stały kontakt do lektora prowadzącego zajęcia. Dziękuję z góry za podpowiedzi. Zależy mi bardzo na czymś konkretnym.

repta32

Posty: 20

 
Sam kurs i szkoła to jeszcze nic. Chodzi moim zdaniem głównie o podejście lektora do kursanta. Najlepiej porozmawiać z kilkoma nauczycielami, albo przejść lekcję próbną i zobaczyć, czy w ogóle masz, tzw. „chemię”.

Klakier

Posty: 24

 
Ja przed zapisaniem się na standardowy kurs językowy zainstalowałem sobie pakiet lekcji multimedialnych, żeby zyskać na wiedzy. Bałem się porażki, ale nic jednak nie zastąpi indywidualnego kontaktu z lektorem.

56_2014

Posty: 22

 
Zajęcia w niewielkich grupach kosztują mniej (do 20 zł/45min), a mają taką samą efektywność, jak indywidualne konsultacje według mnie. Poza tym można jeszcze wspólnie się uczyć, pod warunkiem, że masz trochę czasu.

NanoPIK

Posty: 18

 
Mogę ci polecić szkołę językową Manhattan w Warszawie (www.manhattan-edu.pl). Wystarczy, że powiesz na czym ci najbardziej zależy, a oni zrobią kurs dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. Według mnie teraz najlepsza opcja, a byłem już w wielu szkołach (niestety). Manhattan ma niewiele reklam, typowo komercyjnych. Tam wiele osób się zna, chodzą całymi paczkami i polecają sobie najlepszych lektorów. Świetna sprawa!

Wygodniśś

Posty: 29

 
Możesz postawić na lekcje indywidualne z native speakerem. W Warszawie to koszt wahający się w okolicach 80-100 zł/60 minut. Dobra sprawa, jak się szykujesz do prawdziwego wyjazdu.

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
U mnie się najbardziej sprawdziło połączenie stacjonarnego kursu językowego z rozmowami prowadzonymi przez Skype, z różnymi ludźmi też zainteresowanymi poszerzeniem zdolności komunikacyjnych :)

MAgda Wwa

Posty: 15

 
Musiałem szybko wyjechać za granicę i dopiero po rozmowie z konsultantem ze szkoły językowej www.manhattan-edu.pl podjąłem decyzję o zapisanie się na kurs dla osób wyjeżdżających tak, jak ja. Genialne nastawienie na rozmowy i stały kontakt z lektorem dodał mi wiele pewności siebie. Teraz do tej szkoły chodzi też moja żona i studiująca córka.

leeoon

Posty: 28