prawo jazdy Warszawa

prawo jazdy Warszawa

Dobra, sprawdzona szkoła nauki jazdy w Wawce, coś doradzicie? Gdzie dobrze uczą, nie marnują czasu kursanta na załatwianie swoich prywatnych spraw i mają anielską cierpliwość? :D

R1P

Posty: 14

 
No ja to też zawczasu popytałem paru znajomych odnośnie szkoły i dużo pozytywów zebrał Rafał ze szkoły Havranek. Dobry instruktor, mnie też przypadł do gustu. Ma swoją stronę www.havranek.entro.pl. Autka mają zadbane, czyste, nowe, ładnie się je prowadzi. A sam kurs w dogodnych godzinach i dniach, można się było umówić bez problemu na jazdy. Pozdrawiam, Norbert.

Olipet56

Posty: 15

 
Ja to prawo jazdy robiłem jeszcze w PRL-u, zupełnie inne przepisy na egzaminie, inaczej w ogóle sam kurs wyglądał...

nnn2

Posty: 19

 
Mnie to już wkurza, że średnio co roku coś kombinują w przepisach. Ostatnio zmieniali w testach coś, i teraz znowu coś tam modyfikują. Nie mają innych reform do zrobienia, tylko ciągle grzebią przy prawku???!

sgm56

Posty: 22

 
Aktualnie kończę naukę w szkole Havranek -www.havranek.entro.pl i jestem zadowolony z przebiegu całego szkolenia, mogę polecić. Jazdy prowadzone są przez pana Rafała, spoko gość, nie wprowadza nerwowej atmosfery, a wręcz przeciwnie potrafi rozładować różne spięcia. Polecam.

KRK-Gosiaa

Posty: 23

 
Szukam szkoły gdzieś na Bemowie aktualnie i już parę ofert sobie sprawdziłem. Ceny mniej więcej wszędzie są zbliżone, ciekaw tylko jestem jak to wygląda z tymi instruktorami, bo wiem, że niektórzy to sobie lubią olać kursanta i zamiast uczyć, to gapią się w szybę i nic nie tłumaczą;/

Al3-56

Posty: 24