Szkolenia dla instytucji

Szkolenia dla instytucji

Ciekawe, fajnie poprowadzone szkolenia dla kierowników działów, macie może info o firmie, która przeprowadza tego typu zajęcia na dobrym poziomie?

Acclaim

Posty: 11

 
Wiesz co, niestety w ogóle się nie orientuję w takich usługach. Ostanie szkolenie na jakim byłem to było BHP i było piekielnie nudno, no ale jak mus to mus ;-)

NanoPIK

Posty: 18

 
Szkolenie szkoleni nierówne. Wszystko zależy od trenerów na jakich się trafi. Niektórzy faktycznie potrafią zaciekawić i w fajny sposób omówić temat...a inni nudzą jak ksiądz na kazaniu :P

Snaaco

Posty: 15

 
No na pewno szkolenia muszą być na aktualne i ciekawe tematy, takie warsztaty faktycznie mają jakiś sens. Nowa wiedza, a szczególnie jakaś nowatorska to przewaga nad konkurencją.

kry7

Posty: 13

 
Gdzieś mam w notatkach kontakt na jedną firmę, która wiem, że robiła dobre szkolenia. Jak znajdę adres i telefon to dam znać. Pozdrawiam.

xtigerx

Posty: 25

 
No nic to, trzeba szukać, zawsze to będzie wybór trochę w ciemno, ale za drugim razem już będziesz wiedział, czy dana firma robi dobre szkolenia, czy lepiej nie zawracać sobie nimi więcej głowy. Pozdrawiam;))

astertu

Posty: 15

 
Znajomy pracuje jako coach i prowadzi tego typu zajęcia. Pogadam z nim, dowiem się czegoś więcej i dam odpowiedź. Pozdrawiam.

Kruk

Posty: 21

 
Wybieram się na szkolenie dla menadżerów za jakieś 3 tyg. Zobaczymy jak pójdzie. Jeśli będzie w porządku to się jeszcze odezwę. Ogólnie temat jest – autoprezentacja, dla mnie ważny, bo mam spore problemy w przemowach i tego typu rzeczach.

Nargil

Posty: 27