szkółka narciarska Folgarida, poszukuję

szkółka narciarska Folgarida, poszukuję

Jest jakaś szkółka narciarska w Livigno? Nie znam się na tym, zatem wolę Was zapytać. Najlepiej żeby mogła cała rodzina dobrze się bawić, zatem winno być coś dla dorosłych jak i dla dzieci.

Marys56

Posty: 1

 
Nie lubię zimy także Wam nie pomogę. Czekam zawsze z utęsknieniem jak odejdzie. Cieszy mnie, że w Polsce zimy teraz nie ma. Nie chciałoby mi się jechać tysiąc czy więcej kilometrów do Włoch żeby pojeździć na nartach. Jeśli ktoś bardzo to lubi to na pewno warto się na tym zastanowić.

Boberkowy

Posty: 6

 
Włochy to piękny kraj. Nie miałem okazji nigdy być tam zimą, ale latem byłem wiele razy. Może będzie okazja żeby sprawdzić jak wyglądają te ośnieżone stoki narciarskie.

namok

Posty: 7

 
Według mnie najlepsza jest szkółka narciarska Folgarida, której opis odszukałem na https://www.zgorky.pl. Fajna strona internetowa według mnie warto sobie tam zajrzeć i dowiedzieć się gdzie będzie najlepiej spędzać czas.

Albercik3

Posty: 3

 
Zawsze, kiedy jest czas pakujemy nasz duży samochód i jedziemy do Włoch. Im więcej osób tym taniej nam to wychodzi. Jakoś te polskie trasy nie przypadły mi do gustu. Zdecydowanie bardziej wole jechać dalej, ale mieć i lepszą, jakość usług. Polecam.

trybgon77

Posty: 14

 
Korzystałem z oferty polskiej szkółki narciarskie we Włoszech i naprawdę jestem zadowolony. Byliśmy w Livigno i bardzo miło wspominam ten czas. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę. Szkoda, że nie są trochę bliżej, bo miałbym o wiele łatwiej.

Oct714

Posty: 19

 
Mnie kiedyś pomogła polska szkółka narciarska we Włoszech. Mają porządne podejście. Chyba jest działają, ale musze zobaczyć gdzie mam do nich namiary.

AGDDDy1

Posty: 4