Szkolenie usability, polecicie kogoś ?

Szkolenie usability, polecicie kogoś ?

Zna ktoś może jakiś konkretny kurs ze sprzedaży na Allegro. Niezwykle mi zależy na jak najszybszym wdrożeniu działających sposobów, które pomogą. Niezwykle dziękuję za wszelką pomoc.

Dzidzia

Posty: 3

 
W sumie to akurat nad taką sprawą nie bardzo się zastanawiałem. Zawsze myślałem, że jakoś to będzie. Teraz wiem, że może właśnie takie szkolenie z obsługi klienta pomogłoby mi się odbić trochę od stagnacji w moim biznesie. Super efektów nie ma, jest jako tako, więc być może skorzystam i dzięki oczywiście wielkie.

TomekK

Posty: 9

 
Jestem happy, że się udało. Byłem w sytuacji właściwie bez wyjścia, albo skończyć prowadzenie swojego biznesu albo postawić wszystko na jedną kartę. Ale powiem szczerze, że szkolenie ze sprzedaży bardzo mi pomogło i dopiero teraz widzę co traciłem, nie decydując się wcześniej na taki krok.

edmund

Posty: 7

 
Jestem happy, iż się udało. Byłem w sytuacji stosownie bez wyjścia, albo skończyć prowadzenie swojego biznesu albo postawić wszystko na jedną kartę. Niemniej jednak powiem szczerze, iż szkolenie ze sprzedaży niezmiernie mi pomogło i dopiero teraz widzę co traciłem, nie decydując się wcześniej na taki krok.

warter88

Posty: 3

 
Świetne szkolenia usability. Nie miałem pojęcia, że tyle dobrego mogą wnieść w mój e-biznes. Cieszę się tym bardziej, że są one prowadzone w bardzo przystępny sposób. Zawsze miałem obawy co do skorzystania z takich szkoleń, bo wydawało mi się, że i tak niewiele w tych sprawach zrozumiem. Tu jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że zaczyna działać:)

Nerino56

Posty: 18

 
Osobiście polecam te merytoryczne kursy, dokładnie szkolenia z e-biznesu i nie tylko, dzięki którym wzniosłem swój biznes na wyżyny http://oferta.krzywy.pl. Polecam, to człowiek od interesów.

gregcie@

Posty: 13

 
W internecie aż roi się od szkoleń z e-biznesu. Właśnie najistotniejsze jest to, by trafić na faktycznie kogoś rzetelnego, kto nie obiecuje, a potem dostajesz w szkoleniu to, co już sam jakby wiedziałeś. Zatem pożądane byłoby czytać opinie i dwa razy zastanowić się, jaki kurs wybrać. Nie należą do tanich.

Oct714

Posty: 16

 
Jestem ciekawy, czy naprawdę tak jest, iż kupujesz np. szkolenia usability nie jesteś zaspokojony i kasę ci oddają :) Jak na razie działam bez wsparcia, lecz może przyda mi się kiedyś adresik, więc z góry dziękuję :)

pogoń44

Posty: 6