szkolenia bhp katowice, gdzie szukać ?

szkolenia bhp katowice, gdzie szukać ?

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym bardzo różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

Gumer45

Posty: 1

 
Osobiście mamy podejście niezwykle doświadczone do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, wobec tego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

kamap92

Posty: 25

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

miko_poz

Posty: 11

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

dagaaa5

Posty: 8

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

grunde

Posty: 16

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są planowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie ważne jest stosowne podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Boss

Posty: 9

 
Odszukasz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest niezwykle wiele. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Miluśkooo2

Posty: 19