szkolenie ze skutecznego uwodzenia

szkolenie ze skutecznego uwodzenia

Siemka, wiecie coś o portalach internetowych poświęconych tematyce uwodzenia? Jeśli chodzi o zagadywanie do przypadkowych dziewczyn, jestem żenująco słaby ;/ Chętnie bym poznał jakieś sprawdzone techniki na udany podryw.

AlU

Posty: 19

 
O uwodzeniu to mógłby mój kuzynek trochę poopowiadać, on to ma smykałkę do takich rzeczy. W życiu miał chyba dwadzieścia dziewczyn...średni czas związku – tydzień :D

Trener

Posty: 14

 
Cześć. Kiedyś oglądałem jakiś dokument na temat don juanów i powiem, że wiele się praktycznych rzeczy z tego filmu dowiedziałem. Ogólnie był o kolesiach, którzy potrafili jednej nocy zgarnąć numer od kilku panien...Ale tytułu już nie pamiętam;/

pzkpv

Posty: 14

 
Mam to szczęście, że ze swoją dziewczyną jestem już od podstawówki praktycznie, więc już dawno nie musiałem nikogo podrywać...no może nie do końca jest to szczęście, ale zawsze to jeden mniej powód do zmartwień.

X_Xxx

Posty: 25

 
Powiem szczerze, że na początku nie wierzyłem w jakieś kursy podrywu i inne takie. Ale wszystko się zmieniło jak wbiłem na stronę www.uwodzenieipodryw.pl. Porady, które tutaj są w formie filmików wymiatają. Teraz już wiem jakie błędy robiłem wcześniej jeśli chodzi o tzw. zagadanie i po prostu je wyeliminowałem...:))

GF6

Posty: 18

 
Znawcą nie jestem, ale każda potwora znajdzie swego amatora...cierpliwości, na pewno za którymś razem podryw się uda. ;)

@_24lampy

Posty: 30

 
Warto sobie wejść na jotube i tam poszukać filmików na te tematy. Można ich trochę nawet znaleźć. Zawsze to lepiej zobaczyć video, obczaić jak robią to fachowcy ;-) Lepiej się przez to nauczyć poprawiać swoje błędy.

showmemore43

Posty: 24

 
Nie orientuję się za bardzo w takich kursach. Sam już jestem usidlony i to właściwie narzeczona sama mnie wyrwała, a nie ja ją :)) Tak też czasami bywa ;))

Eksperttt45

Posty: 32